Starší přípravka měla o víkendu bohatý program! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Starší přípravka měla o víkendu bohatý program!

Jak v nafukovací hale na umělém povrchu, tak na halovém turnaji, se představila 8. a 9. prosince starší přípravka U12.

Sobota 8.12 - Brno:

V sobotu 8.12. jsme zavítali do Brna si zahrát přátelské utkání proti Zbrojovce Brno, která nás pozvala do nafukovací haly s umělým povrchem. Celkem si zahrálo 17 kluků a Bára. Všichni odehráli čtyři utkání po dvaceti minutách. Mělo to velký přínos jak z pohledu hry proti kvalitnímu soupeři, hře na „trávě“, tak hlavně v tom, že se zapojilo hodně hráčů a vše se odehrálo během 3 hodin!

Neděle 9.12 - Chrudim:

V neděli se naše U12, zúčastnila halového utkání ve městě Chrudim. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po 4 týmech. Hrálo se 14 minut.

Sestava: Košík, Mach, Hanus, Brychnáč, Culek, Tichý, Starý, Promberger, Prokůpek

Výsledky:

 ZR : Chotěboř   5:0

ZR : Šumperk    3:4

ZR : Jihlava        0:3

ZR : Chlumec     8:1

ZR : Ždírec         9:0

Umístění: 5 místo.

Branky: Starý 6, Hanus 5, Promberger 5, Tichý 4, Brychnáč 4

Hodnocení trenéra:

Herně  to bylo dobré, bylo vidět, že kluci opravdu chtějí a umí hrát fotbal . Z pohledu fotbalových dovedností jsme nechali všechny soupeře za námi. Bohužel nám ublížil styl pravidel, kde bylo povoleno brankářům házet dlouhé míče přes polovinu hřiště a to ovlivnilo i výsledek, protože v této kategorii, učíme děti hrát po zemi, aby uměli přejít jeden na jednoho, nebáli se dělat kličky atd… a na styl „bum bác“ kluci nejsou  prostě zvyklý. Pokyny od některých trenérů soupeřů, byly opravdu k zamyšlení. Trenéři tentokráte byli nejen na střídačce, ale i v hledišti a nebylo jich málo.   

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL