U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U11 + U10

U11 ve Velmezu s jedním vítězstvím

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U11 se v neděli 11.2.2018 zúčastnila halového turnaje ve Velkém Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev, dva týmy byly z Polska. Hrálo se každý s každým 1 x 20 minut utkání.

Přečíst celý článek >>

U11 v Jihlavě stříbrná!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U11 se v sobotu  10.2.2018 zúčastnila halového turnaje Jihlavě. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po čtyřech mužstvech. Hrací doba byla 1 x 15 minut utkání.

Heřmanův Městec si podmanila U10 bez ztráty bodu!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U10 se v sobotu  3.2.2018 zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, kde bez ztráty kytičky prokráčela turnajem a přivezla si zlaté medaile.

U11 čtvrtá v Chrudimi!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U11 se zúčastnila v neděli 4. února halového turnaje v Chrudimi, kde obsadila 4.místo.

U10 třetí na turnaji v Jihlavě!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U10 zkompletovala umístění na bedně a obsadila třetí místo na turnaji v Jihlavě.

U10 v Pardubicích opět zlatá!

Starší přípravka FC Žďár měla tuto sobotu možnost obhájit triumf v Pardubicích.  Zde se jí povedlo první lednový víkend vybojovat zlaté medaile a po čtrnácti dnech tento husarský kousek opět zopakovala!

U11 šestá ve Vysokém Mýtě!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U11 se zúčastnila halového turnaje ve Vysokém Mýtě, kde obsadila 6.místo.

Triumf U10 v Pardubicích!

Město perníků bylo první lednový víkend zaslíbené naší starší přípravce. Po sobotním učinkování naší U11 se o den později představila v Pardubicích i o rok mladší U10.

U11 osmá v Pardubicích!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U11 se první lednový víkend zúčastnila halového turnaje v Pardubicích, kde obsadila 8.místo.

U10 opět ve finále!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U10 dosáhla cenného úspěchu na halovém turnaji v Heřmanově Městci!

U11 skončila v Třešti čtvrtá!

Starší přípravka U11 FC Žďár nad Sázavou si o druhém prosincovém víkendu zajela na halový turnaj do Třeště.

U10 druhá ve Vysokém Mýtu!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou si na začátku prosince zajela na halový turnaj a vrátila se ověnčená pomyslnými stříbrnými medailemi.

U10 skončila v Bystřici poslední

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U10 se poslední listopadový víkend zúčastnila halového turnaje v Bytřici nad Pernštejnem.

Dohrávka béčku příliš nevyšla

Rezerva starší přípravky FC Žďár, nastupující pod barvami Počítek, v dohrávce 1. kola okresního přeboru Žďárska získala jediný bod.

U10 nastřílela bezmála 50 branek!

V dalším kole krajského přeboru se oba výběry starší přípravky FC Žďár nad Sázavou představily na hřišti v Nedvědici.

U10 v minilize třetí!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou se o druhém říjnovém víkendu zúčastnila miniligy v Hlinsku.

Starší přípravka si otevřela střelnici!

V 6. kole krajského přeboru Vysočiny si obě kategorie starší přípravky FC Žďár s chutí zastřílely. Pelhřimov s Polnou dohromady inkasovali 64 branek!

U10 postoupila do finále Ondrášovky!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou U10 zvládla kvalifikaci Ondrášovka cupu na výbornou a probojovala se do republikového finále!

U10 okresním rivalům nadělovala!

V dalším kole krajského přeboru starší přípravky se benjamínci FC Žďár utkali s Velkou Bíteší a Bystřicí nad Pernštejnem.