Stará Říše rozhodla ve druhé půli!

V neděli sehráli naši muži divizní zápas na hřišti třetí Staré Říše. Po vyrovnané první půli se po změně stran domácí dvakrát prosadili a připsali si vítězství.

FSC STARÁ ŘÍŠE - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S.   3:1 (1:1)

Rozhodčí: Petr  ŽK: 1:1 ČK: 0:0 Diváci: 115  Poločas: 1:1 Branky: 1. Severa, 54. Nehyba, 79. Príborský - 20. L. Trojánek
FC Žďas Žďár n. S.: Sáblík - Fiala,T.Trojánek(87.T. Vokoun), Šindelka, Štursa, - Vitásek, Nedvěd, Růžička(83. Kovář), Sodomka - L.Trojánek, Henzl(70. Švoma)

Zápas začal lépe pro domácí a z první akce se trefil v 1. minutě Severa - 1:0. Hosté se dostali do šance ve 3. minutě, ale Henzlův samostatný únik Jícha chytil. V 11. minutě se kousek za vápnem opřel do míče Nedvěd, ale jeho střela skončila na tyči. Hosté byli nadále lepším celkem a ve 14. minutě si se střelou Vitáska za vápnem opět poradil Jícha. Ve 20. minutě se již žďárští mohli radovat z vyrovnání. Po krásné akci Vitásek prostrčil míč na Lubora Trojánka, který z deseti metrů propálil Jíchu - 1:1. Do konce poločasu se ještě k zakončení křižnou střelou dostal Henzl a po kombinaci několika hráčů mířil těsně vedle Štursa. Poločas tak skončil za jasné převahy hostí nerozhodně.

Druhý poločas již žádné velké příležitosti nepřinesl. Změnu skóre tak přinesla nejprve 54. minuta, kdy domácí rozehráli rychlý aut a po centru do vápna se prosadil hlavou Nehyba - 2:1. A konečný výsledek stanovil v 79. minutě po standardce Príborský, kterého střela se odrazila od tyče do branky - 3:1. Domácí tedy vytěžili z minima maximum a připsali si do tabulky tři body, které je udrželi na třetím místě divizní tabulky.