Soustředění ve Svratce se vydařilo! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Soustředění ve Svratce se vydařilo!

Zvětšit

Mladší žáci FC Žďár absolvovali od 5. do 9. srpna pětidenní soustředění na novou sezonu ve Svratce.

Celých pět dní nám přálo výborné počasí a tak jsme mohli odtrénovat šest tréninkových jednotek a sehrát dva přípravné zápasy, ve kterých jsme zdolali SFK Vrchovinu 3:2 a Poličku 7:3. Díky počasí, které nám přálo jsme využili místní přírodní koupaliště a jeden trénink jsme absolvovali v bazénu Hotelu Svratka, kde si kluci mimo jiné zahráli oblíbené vodní pólo. Vrcholem každého dne pak byla večerní liga mistrů, kde se po čtyři večery bojovalo o vítězství mezi třemi týmy, které si kluci vybraly.

Zpestřením soustředění pak byly dvě fotbalové besedy. Na první dojel hráč rakouského UFC Drosendorf Zdeněk Červený, který navíc dovezl svoji třináctiletou dceru Elišku, čerstvou zlatou medailistku z letní olympiády dětí a mládeže ve skoku dalekém. Druhá beseda spojená s fotbalovým tréninkem pak proběhla s bývalým ligovým hráčem Jihlavy a nyní hráčem našeho A týmu Česťou Vitáskem.

Volné chvíle si kluci vyplnili také výletem po krásách svrateckého okolí a stmelování party probíhalo ve společenských hrách, kde se zpívalo a hrály se divadelní scénky.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL