Šest bodů proti celkům z Třebíčska! - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Šest bodů proti celkům z Třebíčska!

Starší žáci FC Žďár si ve víkendových bojích vedli na výbornou a oba dva celky dokázaly svá utkání s přehledem zvládnout.

U15
FC ŽĎÁR N. S. - HFK TŘEBÍČ 4:2 (0:1)

Branky FC Žďár: Bureš 3 (1x z PK), Krejčí.
Komentář:  Utkání týmů, které doposud neztratily v soutěži ani bod, nabídlo zajímavou podívanou s konečnou radostí domácího celku. V utkání jsme po individuálních chybách prohrávali již 0:2. Přesto jsme se radovali z výhry zásluhou bojovného a odhodlaného týmového výkonu.

U14
SK  OKŘÍŠKY/STAŘEČ - FC ŽĎÁR B 0:2 (0:2)

Branky FC Žďár: J. Osmík,  Krejčí.
Komentář: Utkání na hřišti lídra tabulky, který doposud obdržel jedinou branku, se nám vydařilo. Utkání se odehrálo na podmáčeném travnatém hřišti, přesto nabídlo především v prvním poločase kvalitní podívanou. Po úvodní šanci domácích, kdy nás podržel brankář M. Chmelík, jsme se díky dalekonosné střele kapitána ujali vedení. Domácí i nadále potvrzovali svoji kvalitu a kombinační hrou se dostávali do brejkových situací, kdy nás několikrát podržel náš brankář včasným vyběhnutím. Ale i naše družstvo dobře kombinovalo. Z takových kombinací se dostal k zakončení Krejčí a s nabídnutou šancí nepohrdnul. Zvýšil tak na poločasových 2:0. Druhý poločas jsme již zataženější hrou domácí do brejkových situací nepouštěli a utkáni dovedli do vítězného konce. Což pro nás znamená dotažení se k čelním týmům soutěže.