FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Sérii přípravných utkání zahájíme s Přibyslaví!

Herní přípravný blok divizních fotbalistů Žďáru nad Sázavou před novou fotbalovou sezonou bude obsahovat čtyři přípravné duely.

K prvnímu přípravnému zápasu před nadcházejícím divizním ročníkem nastoupí žďárští fotbalisté zítra na hřišti Vepřové proti účastníkovi krajského přeboru z Přibyslavi. Třetí červencovou sobotu zajíždíme do Bystřice nad Pernštejnem, která byla ještě letos na jaře naším soupeřem v moravskoslezské divizi D. Následující středu přivítáme na Bouchalkách třetího účastníka krajského přeboru z Chotěboře a pomyslný bonbonek přijde na úplný závěr, kdy opět doma vyzveme třetiligové Velké Meziříčí.

Z jarního kádru nikdo neodešel, naopak v kolonce příchodů jsou tři jména. Obranu vyztužil návrat stopera Jakuba Šindelky z Rakouska (Vítej zpět, Šindy!) a na pravou stranu příchod rtuťovitého krajního beka Lukáše Komínka z Nové Vsi. Z téhož klubu pak v závěru minulého týdne dorazil také ofenzivní středopolař Ondřej Šandera.

"Jsem velice rád, že jsme kádr oproti jaru zkvalitnili a rozšířili. Nyní bude kam sáhnout a především se na několika postech vytvořila potřebná konkurence. Navíc je několik hráčů schopno nastupovat na dvou až třech postech, což je obrovská výhoda. Hrát budou pravidelně ti, kteří budou poctivě pracovat na trénincích a v přípravných zápasech. Kvalita našich soupeřů v přípravě bude stoupat a měli by nás před začátkem nové sezony patřičně prověřit," pochvaloval si trenér Žďáru nad Sázavou Jozef Vanko.

Přípravná utkání FC Žďár n. S.:

ÚT 18. 7. Přibyslav (hř. Vepřová), 18.00
SO 22. 7. Bystřice n. P. (V), 18.00
ST 26. 7. Chotěboř (D), 17.30
SO 29. 7. V. Meziříčí (D), 17.00

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL