S Líšní U12 smolně prohrála! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

S Líšní U12 smolně prohrála!

Ve středeční odpoledne 29.5. se žákovská U12 utkala na domácím hřišti s SK Líšeň.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. -  SL LÍŠEŇ 5:8 (4:2)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Hanus, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Síč, Chmelík, Janík, Brychnáč .

První třetina zápasu vyšla našemu týmu podle těch nejlepších představ. V první minutě jsme se ujali vedení, které jsme svojí aktivní a pohlednou hrou navyšovali na 4:1 v první třetině. V počátku druhé třetiny soupeř snížil stav na 4:2 a i na toto jsme dokázali reagovat brankou ve 41.minutě a soupeři jsme odskočili na 5:2. I nadále pokračovala naše lepší kombinační a útočná hra, ve které bohužel začalo chybět přesné zakončení do branky hostujícímu týmu. Soupeř vycítil příležitost a stylem nakopávání míčů přes naši obranu k útočícím hráčům začal snižovat stav, který nakonec otočil ve svoje vítězství 8:5.
Dnes lepší tým prohrál, i přes to kluky chválíme za svoji hru, kterou se prezentovali a kterou předváděli až do konce zápasu. Je velkou škodou, že nedokázali gólově proměnit více vytvořených šancí, kterých dnes bylo nespočet a udržet vedení po první třetině utkání a dovést jej do vítězného konce, který by si dnes zasloužili.