Remíza, která je pro hosty ztrátou!

V dalším kole dorostenecké divize zavítali naši mladší dorostenci do Břeclavi, které patří deváté místo v tabulce.

MSK Břeclav : FC ŽĎAS      2  :  2   / 1 : 0 /

Kdo neviděl tento zápas proti mužstvu středu tabulky, neuvěří jaké gólové šance lze zahodit. Jako tradičně jsme odehráli první poločas ve vlažném tempu, bez důrazu a zbrkle. Nedařilo se nám nahradit zraněného kapitána Dvořáka a naše hra postrádala systém. Po nedorozumění obrany po centru zprava pak domácí hlavou dotlačili míč do branky. Po tradiční poločasové domluvě nastoupilo zcela jiné mužstvo a Břeclav nestačila hasit brejky hostů. Ve 42 minutě po centru Koutníka  hlavou vyrovnal Krejčí, aby o tři minuty později po vysunutí Krečmanem obešel brankaře a získal pro Žďár vedení. Hned z následujícího útoku však domácí po uvolnění přes našeho obránce srovnali  na 2 : 2. Pak začal festival zahazování šancí ze strany Žďáru. Někdy se hodilo přirovnání,, to se nedá nedat ,,  Postupně zahazovali tutovky Krejčí, Přibyl, Osmík, Bureš, Lhoták a ani poslední šance Krejčího neskončila brankou. Za druhý poločas určitě zaslouží pochvalu celý tým.

Sestava : Balcar -  Gregar, Osmík, Novotný, Otava - Havlíček / 27 Koutník /, Krejčí, Přibyl / 70 Lhoták /, Bureš - Krečman, Zlesák