FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

První zimní posila je tu, na Bouchalky se vrací střelec Pohanka!

Výraznou posilu do ofenzivy pro jarní záchranářské boje v moravskoslezské divizi D hlásí FC Žďas. Po třech letech se do našeho kádru vrací kanonýr Václav Pohanka!

Brzy po zahájení zimní přípravy přivedlo vedení fotbalového klubu ze Žďáru nad Sázavou první posilu. Po třech letech strávených v Rakousku se do kádru FC Žďas vrací útočník Václav Pohanka. Ten byl před svým odchodem v lednu 2014 nejlepším střelcem Moravskoslezské fotbalové ligy a v sezoně 2011/2012 se výraznou měrou podílel na našem triumfu v divizi a návratu Žďáru nad Sázavou do třetí nejvyšší soutěže po devatenácti letech.

"Je to velká posila pro naši ofenzivu, která navíc zvýší konkurenci pro ostatní hráče. V hledáčku ještě máme některá další jména, uvidíme, které z nich se podaří dotáhnout do konce," řekl pro náš web trenér FC Žďas Vladimír Hekerle.

Sedmadvacetiletý Václav Pohanka je odchovancem Nové Vsi u Nového Města na Moravě, odkud v šestnácti letech odešel do FC Vysočina Jihlava. Zde působil čtyři a půl roku, než v lednu 2010 poprvé obléknul pruhovaný dres FC Žďas.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL