FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

První výhra přišla proti Ivančicím!

Po třech prohrách se fotbalisté FC Žďas dočkali premiérové chuti z výhry v letošní zimní přípravě. Jihomoravské Ivančice jsme zdolali těsně 3:2.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - IVANČICE 3:2

Až na čtvrtý pokus se fotbalisté FC Žďas dočkali první výhry v přípravě. Herním projevem však rozhodně neoslnili. Do vedení dostal naše barvy Trojánek, po půlhodině hry to bylo po gólu Nedvěda už 2:0. Jenže v závěru první půle jsme si dvakrát vybrali slabší chvilku při bránění a do poločasové pauzy se šlo za nerozhodného stavu 2:2. O naší výhře pak krátce po změně stran rozhodl Vopršal.

„Jsem rád, že jsme vyhráli, je to pro hráče povzbuzením, ale herně to nebylo příliš dobré, určite to musíme zlepšit. Směrem dozadu byla v naší hře okénka, příliš nám to nefungovalo. Není to jen o hře obránců, ale o bránění celého mužstva, děláme v tom spoustu chyb. Ještě ale máme čas na to, abychom to vyladili,“ řekl trenér FC Žďas Vladimír Hekerle.

Góly FC Žďas: 25. Trojánek, 33. Nedvěd, 54. Vopršal. Poločas: 2:2. FC Žďas: Sobotka – Mašek, Machatka, Wasserbauer, P. Ločárek – Trojánek, Bureš, R. Sodomka, Nedvěd - Pohanka, Vopršal. Střídali: Jurnečka, Musil, Havlík, Russ, Frieb.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL