První příprava U12 skončila prohrou! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

První příprava U12 skončila prohrou!

První přípravu absolvovala 1. srpna  naše U12 - Žďas Žďár nad Sázavou, když se představila na domácím trávníku proti týmům Lanškrouna a Velkého Meziříčí.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. U12 - FC V.Meziříčí U13 0:4 (0:3)

Hned v první minutě jsme obdrželi branku a ve 4. minutě druhou. Zbytek zápasu jsme byli v poli aktivnější. Několik hezkých akcí pochytal brankář hostí. Hosté na konci zápasu ještě dvakrát skórovali.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. U12 - FO LANŠKROUN U13 2:8 (2:5)

Opět jsme inkasovali v první minutě. Druhá branka padla do naší sítě o dvě minuty později. V 5. minutě snížil Brychnáč, ale hosté opět dvakrát skórovali. V 16. minutě snížil na 2:4 Sklenář po hezké nahrávce Vambery. Zbytek zápasu jsme se opět snažili kombinovat, ale branku již nedali. To soupeř ještě dokázal v závěru zápasu čtyřikrát skórovat.

Góly FC Žďas: Sklenář, Brychnáč

Asistence: Vambera

Sestava: Pavlík, Bukáček - Staněk, Hakl, Síč, Vambera, Brychnáč, Polanský, Sklenář, Havránek, Vondráček.

Hodnocení trenéra:

V zápasech jsme výsledek vůbec neřešili a zkoušeli kluky na různých místech sestavy. Hledali jsme pro ně vhodné pozice, které by jim v dalších zápasech seděli. V poli jsme hráli dobře, koncovka byla zatím slabinou. S předvedenou hrou jsme ale velmi spokojeni a zbylých šest hráčů, kteří nebyli na zápase přítomno, jistě naši hru ještě zvedne.

Další přípravný zápas sehrajeme v neděli 5.srpna ve Svitavech.