Proti Zlínu U12 předvedla festival zahozených šancí! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Proti Zlínu U12 předvedla festival zahozených šancí!

V neděli 14.dubna žákovská U12 sehrála další ligové utkání s FC FASTAV Zlín na domácím travnatém hřišti

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FASTAV ZLÍN 3:5 (1:2)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Chmelík, Hanus, Síč, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč, Janík, Tomandl,Mráček.

Góly: 7. Boháček(PK), 53. Mráček, 57. Hanus.

V 7. minutě utkání se naši kluci ujali vedení z pokutového kopu, který proměnil Vojta Boháček. Následovalo mnoho příležitostí k navýšení skóre, bohužel se nám nedařilo úspěšně zakončovat.

Ve 22. minutě dvakrát udeřil soupeř a stav zápasu otočil. Na našich hráčích bylo vidět jak moc chtějí a zásluhou Ondry Mráčka v 53. minutě byl stav srovnán. Následně hráči Zlína vsítili branku a ujali se vedení 3:2. Na toto také naši kluci následně zareagovali a opět srovnali stav na 3:3.

V poslední třetině utkání to byl pouze soupeř, který dvakrát skóroval a tímto celkově zvítězil 5:3.

I když naši hráči nedovedli zápas k vítěznému konci, byli soupeři ze Zlína více jak vyrovnaným partnerem a nebýt nespočet neproměněných zakončení na branku soupeře, byli by odcházeli ze hřiště jako úspěšnější. I přes to vše patří našim borcům velká pochvala za celkový herní projev, kde nechyběla u kluků bojovnost do posledních sekund zápasu a také mnoho dobrých zákroků našeho brankáře Domči Pavlíka.