FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Proti Ždírci jsme selhali v koncovce

Ani napotřetí se fotbalistům FC Žďas nepodařilo v zimní přípravě výsledkově uspět. V souboji s lídrem krajského přeboru se nám nedařilo využívat naše možnosti.

FC ŽĎAS ŽĎÁR - ŽDÍREC N. D. 0:1

Třetí zápas a třetí porážka, taková je dosavadní bilance fotbalistů FC Žďas v dosavadním průběhu zimní přípravy. Proti lídrovi krajského přeboru doplatil Žďár na špatnou finální fázi. „Úvod utkání nám nevyšel, ale pak jsme se vzpamatovali a do konce prvního poločasu jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si několik náznaků šancí, bohužel jsme selhávali ve finální fázi. Ta nám zatím nefunguje a proto nedáváme góly. Ve druhé půli už to po prostřídání nebylo ono, hosté rozhodli v 80. minutě ze standardní situace,“ řekl k utkání trenér FC Žďas Vladimír Hekerle, který naznačil, že čas velkého zkoušení se chýlí ke konci. "Nyní už bychom se měli zaměřit na herní věci. Věřím, že naše hra půjde nahoru a výsledky se dostaví, už bychom to potřebovali," dodal Hekerle.

Poločas: 0:0. FC Žďas: Sobotka – P. Ločárek, Růžička, Wasserbauer, Vomela - Trojánek, Mašek, R. Sodomka, Russ - Pohanka, Vopršal. Střídali: Havlík, Machatka, Peňáz, Štursa, Musil, Frieb.

<< Zpět

Příští zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Ivančice

Sobota | 24.2.2018

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.ZDAR, a.s.MŠMTEXTÉRIA s.r.o.ŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL