FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Proti Šumperku doma již v sobotu!

Momentka z vítězného utkání proti Polné.

V 7. kole moravskoslezské divize D dorazí na Bouchalky devátý celek tabulky FK Šumperk. Udrží hráči FC Žďár dosavadní domácí stoprocentní bilanci?

Po odehrané pětině zápasů letošního ročníku čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže u nás patří fotbalistům FC Žďár s jedenácti získanými body solidní čtvrtá příčka. Naposledy jsme přivezli z venkovního prostředí bod za bezgólovou remízu v Břeclavi, náš výkon měl ovšem k ideálu hodně daleko. V domácím prostředí se nám ale zatím daří na jedničku. Po demolici Třebíče v úvodním kole jsme si posléze poradili i s nebezpečným Bzencem i do té doby vedoucí Polnou. Proti fotbalovému klubu z Šumperku bychom na předchozí domácí výkony mohli a měli navázat.

Náš sobotní soupeř si letos zatím vede jen o malinko hůře, s osmi body je aktuálně na 9. místě. Vstup do sezony se celku ze severní Moravy příliš nevydařil, po třech kolech měl na svém kontě  jediný bod, v Polné navíc utržil debakl 0:7. Z následujících tří utkání ovšem získal sedm z devíti možných bodů, před týdnem poznala jeho sílu Stará Říše, když ze Šumperka odjela s prohrou 0:2.

"Co jsem měl možnost vidět, jde o velice slušně poskládaný mančaft. Je v něm hodně mladých hráčů, ale také patříčné zkušenosti. Nebude to žádná lehká práce, vzhledem k tomu, že Šumperk naposledy vyhrál, budou jeho hráči patřičně nažhaveni a budou určitě chtít znovu bodovat. Já bych ale rád zůstal v plusových bodech, uděláme vše pro to, abchom vyhráli. V týdnu sice byly některé absence, ale doufám, že se dáme dohromady a budeme kompletní," vyslovil svá přání trenér FC Žďár Jozef Vanko.

Sobotní utkání má na Bouchalkách začátek již v 15.30 a řídit jej bude trojlístek rozhodčích Martinec - Lenfeld, Niederle. Delegátem FAČR je pan Hulcký.

                               ! ! !  FC ŽĎÁR DO TOHO  ! ! !


Další program 7. kola MSD-D (15.30):

Blansko - Bzenec
SO Strání - Břeclav
SO H. Brod - Vrchovina
NE Ždírec n. D. - Polná
NE Rosice - Tišnov
NE Tasovice - Třebíč
NE St. Říše - V. Bíteš

Víkendový program týmů FC Žďár n. S.:

Muži A: FC ŽĎÁR - FK Šumperk (sobota, 15.30)
Muži B: Budišov-Nárameč - FC ŽĎÁR (neděle, 15.30)
Dorost: Humpolec - FC ŽĎÁR (neděle, 10.15 starší a 12.30 mladší)
Žáci A: FC ŽĎÁR - Bystřice n. P. (sobota, 9.00 mladší a 10.30 starší)
Žáci B: M. Budějovice - FC ŽĎÁR (neděle, 9.00 mladší a 10.30 mladší)

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL