Proti Prostějovu jsme ztratili vyhraný zápas! - U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Proti Prostějovu jsme ztratili vyhraný zápas!

V neděli 24.března žákovská U12 na domácím UMT hostila v prvním jarním mistrovském zápase v tabulce jedenáctý 1.SK Prostějov, který se nachází o jednu příčku za naším celkem.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - 1.SK PROSTĚJOV 6:8 (2:0,2:2,2:6)

Sestava: Pavlík - Sklenář, Chmelík, Hanus, Síč, Zdražil, Havránek, Tichý, Boháček, Vambera, Polanský, Brychnáč, Mráček, Janík, Chmelíček.

Góly: 3., 10., 33., 51., a 72 Sklenář, 63. Hanus.

Do zápasu jsme vstoupili výborně a v první třetině jsme soupeře nepustili skoro na naší polovinu hřiště. Hrálo se jen na jednu branku a výsledek 2:0 byl pro soupeře ještě hodně milosrdný.

Když ve druhé třetině v 33. minutě zkompletoval Sklenář hattrick vypadalo to, že je rozhodnuto. Bohužel soupeř v 50. minutě snížil, ale záhy jsme šli znovu do vedení 4:1. Prostějov za chvíli opět pookřál a korigoval těsně před koncem druhé třetiny na 4:2.

V poslední třetině přišel pro nás šok, když to byl soupeř, který chytil otěže zápasu do svých rukou a za 15. minut nám vstřelil pět branek. Ještě jsme se mezi tím dostali v 72. minutě do vedení 6:5, ale soupeř třemi góly strhl výhru na svojí stranu.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme výborně začali a zaslouženě vedli a vypadalo to na naše pohodlné vítězství. Soupeř se bohužel poté chytil dvěma lacinými brankami a vrátil se do zápasu. V poslední třetině jsme nepochopitelně vyklidili pole a soupeř toho využil k vítězství.