Proti Humpolci rozhodla jediná branka Lubora Trojánka!

V nedělním dopoledni jsme v krajském derby porazili Humpolec brankou Lubora Trojánka a nadále se držíme v popředí  divizní tabulky.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - A.F.C. HUMPOLEC 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Mayer  ŽK: 2:2 ČK: 0:0 Diváci: 55  Poločas: 1:0 Branky: 20. L.Trojánek
FC Žďas Žďár n. S.: Sáblík - Fiala,T.Trojánek, Komínek, (26. T. Peňáz), Vitásek - Nedvěd,Kovář(88.Růžička), Sodomka,Vokoun - L.Trojánek, Henzl(90.Janů)

Za chladného a deštivého dopoledne se hrál první čtvrthodinu velmi neurovnaný fotbal s mnoha nepřestnostmi na obou stranách. První vážnější šanci si vytvořili v 17. minutě domácí, ale Lubor Trojánek jen protáhl přízemní střelou Kříže a odražený míč z vápna poslal Vitásek vedle branky. Změnu skóre tak přinesla 20. minuta. To se po rychlé akci po levé straně dostal míč až k Luborovi Trojánkovi, který obstřelil Kříže - 1:0. Další situace, která stála za zaznamenání byla střela domácích ve 28. minutě, ale jen těsně minula humpoleckou branku. Zbytek poločasu se nesl ve stejném duchu, kdy hosté neohrozili skoro branku domácích a na těžkém terénu byl vidět spíše boj.

Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Domácí se snažili  v prvních dvaceti minutách o zvýšení náskoku. To se pokoušeli dostat míč do sítě nejprve po střele z voleje Kovář a poté i z bezprostřední blízkosti Henzl, ale Kříž byl vždy na místě. Hosté se sice v závěru snažili, ale vyslali na Sáblíka jen jednu propagační střelu z třiceti metrů, se kterou si v klidu domácí brankář poradil. Závěr zápasu si domácí v klidu pohlídali a připsali si druhé domácí vítězství v řadě.