FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Proti Humpolci rozhodla jediná branka Lubora Trojánka!

Zvětšit

V nedělním dopoledni jsme v krajském derby porazili Humpolec brankou Lubora Trojánka a nadále se držíme v popředí  divizní tabulky.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - A.F.C. HUMPOLEC 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Mayer  ŽK: 2:2 ČK: 0:0 Diváci: 55  Poločas: 1:0 Branky: 20. L.Trojánek 
FC Žďas Žďár n. S.: Sáblík - Fiala,T.Trojánek, Komínek, (26. T. Peňáz), Vitásek - Nedvěd,Kovář(88.Růžička), Sodomka,Vokoun - L.Trojánek, Henzl(90.Janů)

Za chladného a deštivého dopoledne se hrál první čtvrthodinu velmi neurovnaný fotbal s mnoha nepřestnostmi na obou stranách. První vážnější šanci si vytvořili v 17. minutě domácí, ale Lubor Trojánek jen protáhl přízemní střelou Kříže a odražený míč z vápna poslal Vitásek vedle branky. Změnu skóre tak přinesla 20. minuta. To se po rychlé akci po levé straně dostal míč až k Luborovi Trojánkovi, který obstřelil Kříže - 1:0. Další situace, která stála za zaznamenání byla střela domácích ve 28. minutě, ale jen těsně minula humpoleckou branku. Zbytek poločasu se nesl ve stejném duchu, kdy hosté neohrozili skoro branku domácích a na těžkém terénu byl vidět spíše boj.

Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Domácí se snažili  v prvních dvaceti minutách o zvýšení náskoku. To se pokoušeli dostat míč do sítě nejprve po střele z voleje Kovář a poté i z bezprostřední blízkosti Henzl, ale Kříž byl vždy na místě. Hosté se sice v závěru snažili, ale vyslali na Sáblíka jen jednu propagační střelu z třiceti metrů, se kterou si v klidu domácí brankář poradil. Závěr zápasu si domácí v klidu pohlídali a připsali si druhé domácí vítězství v řadě.

Video z utkání zde: https://www.youtube.com/watch?v=3A6bsGO9ktQ

Fotky z utkání ve fotogalerii: Autor Zdeněk Smejkal http://www.fczdas.cz/12-5-2019-fc-zdas-zdar-n-s---humpolec-10-fotogalerie-str-11-1-11.html?clanek=2028&co=2

Další zajímavosti také na Instagramu FC Žďas: https://www.instagram.com/fczdaszdarnadsazavou/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC BOSKOVICE

 Neděle  | 23.2.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL