FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Promarnili jsme velkou šanci

Divizní fotbalisté FC Žďas mohli utéct svým pronásledovatelům, místo toho ještě více zabředli do záchranářských bojů. Domácí prohra 1:2 s Brumovem by nás mohla hodně mrzet.

Přitom jsme začali dobře, vedli jsme 1:0, jenže už poněkolikáté jsme chybnou rozehrávkou ještě do půli soupeři darovali vyrovnávací branku. „To byl naprosto zbytečný gól, který jsme si nechali dát do šatny,“ láteřil kouč FC Žďas Jozef Vanko.

Také po změně stran jsme si dokázali vypracovat gólové příležitosti, jenže se opět radovali hosté. Času alespoň na vyrovnání jsme měli dost, jenže hostující svatyně jakoby pro nás byla zakletá. „I kdybychom hráli až do půlnoci, tak druhou branku bychom dnes nedali. Přece jenom na nás zanechalo trochu stopy smolné zranění Nedvěda z minulého zápasu, který se přitom dostával do slibné formy. Dnes jsme ho nedokázali nahradit, jeho rozehrávka i výška nám při hře hodně chyběly. Navíc několik hráčů mělo v týdnu zdravotní problémy, na což se ovšem nechci vymlouvat. Věřím ale, že se dáme dohromady a ve zbývajících sedmi kolech divizi zachráníme,“ dodal zklamaný Vanko.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL