Produktivita nás připravila o lepší výsledek!

Mladší dorost U17doma nestačil na třetí Znojmo a po sympatickém výkonu si připsal teprve třetí jarní prohru.

FC ŽĎAS  : SC Znojmo  0 : 3   / 0 : 1 /

Na soupeře, který patří ke špičce divize a hraje  s ročníkem 2002 jsme si po předchozích vítězných zápasech věřili. První půli, kterou jsme hráli po větru  jsme odehráli velmi dobrý poločas a místy přehrávali hosty, chybělo tomu jediné. Naše jarní bolest se jmenuje proměnit vytvořených příležitostí, do kabin jsme mohli jít za daleko příznivějšího stavu než 0 : 1 , kdy hosté jednu ze dvou šancí využili. Druhý poločas se odehrál již ve větší režii hostů , ze které vytěžili dvě branky po samostatných únicích a nekompromisních zakončeních. Naše snaha ve druhé půli o zkorigování většinou končila nepřesností a nedůrazem před brankou Znojma. Těšit nás může uznání od trenérů hostujícího mužstva za fotbalovost a nečekané potrápení jejich mužstva.

Sestava : Balcar - Gregar / 50 Otava/, Osmík, Novotný, Koutník - Havlíček, Krečman, Dvořák, Přibyl /68 Lhoták/ - Krejčí /58 Srnský/, Zlesák