FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Přišel čas Horáckého derby!

Takřka na den přesně po roce se na fotbalovém stadionu v Novém Městě na Moravě potkají velcí rivalové, hráči Žďáru nad Sázavou se utkají s Vrchovinou.

Již pouze čtyři kola zbývají do konce letošního ročníku moravskoslezské divize D. Fotbalisté Žďáru vstupují do závěrečné části soutěže na 12. místě tabulky, ovšem pouze s jednobodovým náskokem na sestupovou 14. příčku. Ve hře je ještě dvanáct bodů, minimálně šest jich určitě bude potřeba k jistotě záchrany získat. "Oba týmy hrají o hodně, Vrchovina má o čtyři body více, je v lepší pozici. Věřím, že přijde hodně diváků, bude dobrá atmosféra a oba týmy předvedou dobrý fotbal. Hrajeme venku, každý získaný bod bude mít plusovou hodnotu," říká před derby trenér Žďáru Jozef Vanko.

Vrchovina na jaře doslova vstala z mrtvých. Na domácí půdě ve druhé polovině sezony neztratila ani bod, navíc senzačně zvítězila na půdě vedoucího Hodonína. V případě zisku tří bodů v derby by měli hráči Nového Města už prakticky jistou záchranu.

Nedělní derby začíná díky Světovému poháru horských kol ve Vysočina Areně až v 17.30 a řídit jej bude trojice rozhodčích Nováček - Švehla, Ságl. Delegátem FAČR je pan Hulcký.

                     ! ! !   FC ŽĎÁR DO TOHO   ! ! !


Další program 26. kola MSD-D:

SO Břeclav - Uh. Brod
SO V. Bíteš - Holešov
SO Bzenec - Rosice
NE Slavičín - Bystřice n. P.
NE Pelhřimov - Hodonín
NE Polná - St. Říše
NE Tasovice - Brumov

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL