FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Přípravu v Bystřici spláchla velká voda

Druhý přípravný zápas před nadcházející fotbalovou sezonou divizní fotbalisté Žďáru nad Sázavou kvůli nepříznivému počasí neodehráli.

Nad stadionem v Bystřici nad Pernštejnem, kde jsme se měli s naším tradičním soupeřem utkat, se totiž před zápasem prohnala dešťová přeháňka, díky níž bylo hřiště v naprosto neregulérním stavu. Přátelský zápas tak byl celkem logicky ještě před jeho začátkem zrušen.

"Není vyloučeno, že k sehrání tohoto utkání ještě v závěru přípravného období dojde, ale uvidíme. Domluvili jsme se s Bystřicí, že budeme v kontaktu. V této fázi přípravy je určitě škoda, že jsme nehráli, ale s tím už se nedá nic dělat. Na druhou stranu měli někteří hráči drobné zdravotní problémy, dostali tak čas na regeneraci," řekl trenér FC Žďár Jozef Vanko.

V kádru došlo dva týdny před začátkem soutěžního ročníku 2017/2018 k dalším změnám. Na Bouchalkách nakonec zřejmě nebude působit záložník Ondřej Šandera, z jehož angažování pro tuto chvíli sešlo. Ze Žďáru odchází také gólman Filip Jícha, který už v sobotu odchytal 1. kolo Českého poháru v dresu třetiligového Prostějova. "Náhradou za něj dorazil z Jihlavy brankář Lukáš Konrád, který je odchovancem Humpolce. Taktéž z Jihlavy přišel také záložník Čestmír Vitásek, žďárský odchovanec. Ten absolvoval prakticky celou přípravu s jihlavským ligovým áčkem, měl by proto být velkou posilou naší středové řady. Máme ještě vytipované další hráče na dva posty," přiznal Jozef Vanko.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL