FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Poslední únorový víkend nás prověří Ivančice

Zvětšit

Ve čtvrtém přípravném zápase před jarní divizní sezónou se představí na Bouchalkách tým Ivančic. Zápas na umělé trávě má výkop v sobotu 24. února ve 14.00 hodin.

Oba soupeři minulý víkend museli nuceně odpočívat. Do Žďáru kvůli chřipkovému onemocnění nepřijelo Vysoké Mýto. Stejný osud potkal také Ivančice, když z důvodu velké marodky nemohl  jihomoravský tým sehrát zápas v Břeclavi.

Ivančice se po podzimu nachází na dvanácté příčce tabulky jihomoravského krajského přeboru. V zimní přípravě se Ivančice představily v Třebíči a s místním divizním celkem prohrály 1:4. Druhý zápas skončil také prohrou, tentokrát na hřišti ambiciózního účastníka jihomoravské I. A třídy Startu Brno 3:4.

Pokračuje i příprava dalších týmů. Naši mládežníci se v sobotu a v neděli utkají s celky hrající pardubický krajský přebor.

Sobotní dopoledne otevřou na umělé trávě žáci, když jejich soupeřem budou fotbalisté Poličky. Mladší žáci zahajují v 9.00 hodin, poté  v 10.30 hodin se představí žáci starší. V neděli pak hrají na domácí půdě dorostenci, když jejich soupeřem budou Svitavy.  Starší dorost zahajuje v 10.00 hodin, mladší dorost hraje ve 12.00 hodin.

Víkendové menu na umělé trávě na Bouchalkách.

Sobota 24. února:

9.00   FC Žďas Žďár – Polička– mladší žáci

10.30 FC Žďas Žďár – Polička – starší žáci

14.00 FC Žďas Žďár – Ivančice– muži A

Neděle 25. února:

10.00  FC Žďas Žďár – Svitavy – starší dorost - odloženo!

12.00  FC Žďas Žďár – Svitavy – mladší dorost - odloženo!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL