Poslední Nové Sady šokovaly Bouchalky!

Proti poslednímu celku tabulky jsme dlouho drželi těsné jednogólové vedení, aby nás Nové Sady v poslední desetiminutovce dvakrát gólově potrestaly a odvezly si z Bouchalek tři body.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - FK NOVÉ SADY 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Voneš  ŽK: 1:1 ČK: 0:0 Diváci: 140  Poločas: 1:0 Branky: 38. Komínek - 82. Richter, 92. Spurný
FC Žďas Žďár n. S.: Svoboda - Fiala,T.Trojánek, Štursa, Komínek - Vitásek,Sodomka, Nedvěd ,Švoma(57. Kovář) - L.Trojánek, Henzl(70. Kunstmüller, 81.Vokoun)

Začátek zápasu v chladném nedělním dopoledni byl hodně neurovnaný. První, kdo ohrozil branku byl v 10. minutě Štursa, ale jeho střela letěla těsně nad. Stejně si vedl i v 17. minutě Vitásek, kdy jeho střelu bezpečně chytil brankář Zbořil. Další závar před brankou hostí následoval ve 27. minutě, kdy se domácí dvakrát neprosadili. Nejprve  po centru z pravé strany z malého vápna střelu pod břevno vyrazil Zbořil na roh, aby si vše zopakoval o minutu později tentokrát po centru zleva. V 38. minutě jsme se dostali konečně do vedení, když Komínek obstřelil Zbořila - 1:0. To byl také stav po prvním poločase.

Druhý poločas se hrál hodně neurovnaný fotbal, bez šancí na obou stranách. První vážná šance domácích přišla po rohu v 75. minutě, ale hlavička minula Zbořilovu branku. Hosté, kteří se celý zápas jen bránili zahrozili v 82. minutě a hned z toho byl gól Richtera - 1:1. Domácí vrhli všechny síly do útoku a v 90. minutě mohl rozhodnout Vitásek, ale jeho střelu levou nohou z blízka vytěsnil Zbořil na roh. Když už se zdálo, že si hosté odvezou překvapivý bod, hozený dlouhý aut propadl v 92. minutě na Spurného a ten rozhodl o překvapivé výhře hostí - 1:2.