FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Poděkování firmě Hettich!

Vedení fotbalového klubu FC Žďas Žďár vysoce oceňuje spolupráci s firmou Hettich ČR k. s.

Fotbalový klub FC ŽĎAS ŽĎÁR by chtěl touto cestou poděkovat firmě Hettich ČR k. s. za sponzorský dar ve výši 500,- EUR pro mládež kategorie přípravek ročníků 2007, 2008 a 2009.

Předávání šeků proběhlo na Zámku Žďár dne 30. 9. 2016, kterého se účastnili naši trenéři pan Irovský, pan Havránek a pan Vondráček se skupinkou hráčů.

Sponzorský dar bude použit pro potřeby přípravky na tréninkové pomůcky, materiálové vybavení, soustředění atd. Zároveň bychom rádi pozvali zástupce firmy Hettich ČR k. s. do fotbalového areálu na návštěvu tréninku, mistrovského utkání či turnaje přípravek.

Fotbalový klub by chtěl také poděkovat rodičům a zároveň zaměstnancům firmy Hettich ČR k. s., paní Tomanové a panu Vondráčkovi, kteří pomohli s realizací tohoto sponzorského daru a také se účastnili předávání šeků na Zámku Žďár.

Všem ještě jednou děkujeme.

JMÉNEM KLUBU FC ŽĎAS ŽĎÁR

Radim Chmelíček
trenér mládeže a člen výkonného výboru FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL