Oba celky s vysokou výhrou - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Oba celky s vysokou výhrou

Starší žáci FC Žďár si o druhém zářijovém víkendu s chutí zastříleli. Ve dvou utkáních nasázeli svým soupeřům šestnáct branek.

U14: FC ŽĎÁR N. S. - ST. ŘÍŠE/PŘEDÍN 10:1 (5:1)

Branky: Koutník Radek 2, Bantianidis Athanasios 2, Sochor Jan, Pátek Jiří, Krejčí Lukáš, Lysák Leoš, Ptáček Martin, Osmík Pavel.

Kometář trenéra: Do utkání jsme vstoupili aktivně a brankou vstřelenou v úvodní minutě se i uklidnili. Během celého utkání jsme aktivní hrou celého kolektivu soupeře nepustili k žádne šanci. Branku jsme obdrželi ze zbytečného pokutového kopu, což je taková malá kaňka na jinak dobrém výkonu.

U15: HUMPOLEC - FC ŽĎÁR N. S. 0:6 (0:3)

Branky: Krejčí Lukáš 2, Matoušek Jan, Novotný David, Gregar Daniel, Bantianidis Athanasios.

Komentář trenéra: Utkání dosud neporažených celků vyzněla pro naše družstvo. Po uvodních oťukávacích deseti minutach se nam podařilo vsítit branku zásluhou individuální akce Matouška. Po této brance jsme začali domácí přehrávat a utkáni již kontrolovali. Zápas jsme zvládli díky kolektivnímu výkonu a odpovědnému přístupu. Na rozdíl od domácích jsme udrželi emoce na uzdě. Domácí dohrávali posledních deset minut bez vyloučeného hráče za hrubé vražení do protihráče.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

TJ Sokol Tasovice

 Sobota | 2.6.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL