FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Nepříjemná Polná těsně poražena!

Zvětšit

V jarní premiéře před domácími fanoušky jsme porazili v krajském derby Polnou a připsali jsme si do tabulky důležité tři body.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SLAVOJ POLNÁ  3:2  (1:1)

Rozhodčí: Běhal ŽK: 1:3 ČK: 0:0 Diváci: 210  Poločas: 1:1 Branky: 34.a 65.L.Trojánek,59.Henzl - 6. Šerý, 83.Apfelthaler.
FC Žďas Žďár n. S.: Svoboda - Růžička (80.Švoma),T.Trojánek, Štursa, Šindelka - Vitásek,Sodomka, Nedvěd ,Vokoun - L.Trojánek, Henzl(75.Kovář)

Vstup do utkání vyšel lépe hostům a v 6. minutě se po centru z levé strany parádně trefil z voleje Šerý - 0:1. V dalších minutách se střídaly akce na obou stranách, ale zakončení bylo nedůrazné a oba brankáři byli na svém místě. Až v 34. minutě se po centru z levé strany prosadil těsně před Konrádem pohotově Lubor Trojánek 1:1. Stejný hráč nás mohl poslat v 44. minutě do vedení, ale Konrád jeho prudkou střelu s námahou vyrazil.

Do druhé půle jsme tentokrát vstoupili lépe a v 48. minutě Lubor Trojánek zkoušel zakončit střelou na přední tyč, ale Konrád ho opět vychytal. Poté již začaly padat branky. Nejprve v 59. minutě po krásné kombinaci na jeden dotek obstřelil Konráda na zadní tyč Henzl - 2:1. V 65. minutě pak Lubor Trojánek přehodil z velkého vápna vyběhnutého Konráda - 3:1. Další minuty se odehrávaly spíše ve středu pole. V 83. minutě pak ukázali i hosté, že umějí zahrát pohlednou kombinaci a na jejím konci se prosadil střídající Apfelthaler - 3:2. Závěrečné minuty již nic podstatného nepřinesly a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího, radovat z prvního jarního vítězství.

Příští utkání zajíždíme v sobotu  6. dubna do Břeclavi, kde je výkop utkání v 15.30 hodin.

Video z utkání zde: https://youtu.be/Vubby8zUWHM

Fotky z utkání ve fotogalerii: Autor Zdeněk Smejkal http://www.fczdas.cz/31-3-2019-fc-zdas-zdar-n-s---slavoj-polna-32-fotogalerie-str-11-1-11.html?clanek=1980&co=2

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SLOVAN ROSICE

 Sobota  | 1.2.2020

11.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL