FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Nedělní menu obstará Uherský Brod!

Hodně náročný úkol stojí před divizními fotbalisty Žďáru nad Sázavou. V rámci 20. kola totiž přijede na Bouchalky druhý tým tabulky.

Před dvěma týdny vedoucí Hodonín, nyní druhý Uherský Brod. Na úvod jarní části letošní sezony se s fotbalisty Žďáru domácí los příliš nemazlí. Proti Hodonínu jsme neuspěli, porážka 0:3 ale byla možná až příliš krutá. Před týdnem jsme však vybojovali nesmírně důležité a cenné tři body ve Staré Říši, díky nimž jsme v tabulce poskočili už na 10. místo. Navíc náš náskok na sestupové pozice narostl na pět bodů. To samozřejmě stále nic neznamená, proto by se další bodový zisk moc a moc hodil.

"Musíme k zápasu s Uherským Brodem přistoupit podobným způsobem jako ve Staré Říši. Tedy žádné vyčkávání, ale aktivní hra, ovšem se zabezpečenými zadními vrátky. Brod má ve svém středu několik zkušených hráčů, celý mančaft je na tom velice dobře i po fyzické stránce. Nečeká nás nic jednoduchého, ale je v našich silách nějaký bod získat," domníval se v předzápasovém rozhovoru trenér Žďáru Jozef Vanko.

Nedělní zápas 20. kola začíná na Bouchalkách v 15.30 a řídit jej bude trojice rozhodčích Malčánek - Koláček, Zavřel. Delegátem FAČR je pan Rabušic.

                  ! ! !  FC ŽĎAS DO TOHO  ! ! !

Další program 20. kola Fortuna MSD-D:

SO Bzenec - Polná
SO Břeclav - Pelhřimov
SO Holešov - St. Říše
NE Tasovice - Bystřice
NE V. Bíteš - Rosice
NE Vrchovina - Slavičín
NE Brumov - Hodonín

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL