FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladšímu dorostu úvod jara nevyšel!

Zvětšit

Jarní divizní premiéra v sobotu 24. března našemu mladšímu dorostu U17 nevyšla a ve druhém poločase jsme přenechali všechny body havlíčkobrodským fotbalistům.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.  – FC SLOVAN H.BROD  1:3 (1:1)

První soupeř mladšího dorostu Havl. Brod zaskočil domácí v úvodu agresivní hrou a vstřelil již ve 3. minutě po chybě obrany gól. Po deseti minutách se režie hry uchopili žďárští a výsledkem byly tři neproměněné vyložené šance, břevno  a vyrovnávací branka Přibyla ve 29. minutě. Největší překážkou pro  domácí byl velmi pohyblivý a obratný hostující brankář.

Druhá půle se dlouho vyznačovala z obou stran nepřesnou hrou, změna nastala po centru z pravé strany, kdy v 62. minutě brodský hráč zády k brance překonal hlavou Balcara. Od té doby začali domácí kupit chyby a jednu hosté využiliv 67. minutě  s pomocí domácího Kocoura, který ve snaze ukopnout míč jej nasměroval do vlastní branky. O lepší výsledek domácí přišli hlavně  střeleckou nemohoucností v první půli.

Sestava: Balcar - Kocour, Klement, Pelikán, Dvořák - Titauer/59. Mrkvička/, Kulhánek/65. Krejčí/, Srnský,Přibyl/49 Hobza/ - Zlesák, Viliš/75. Pohanka/

Branka: 29. Přibyl

ZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL