Mladší žáci vyhráli nad ligovou Líšní - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci vyhráli nad ligovou Líšní

Zvětšit

V sobotu 3. března sehráli na umělé trávě  mladší žáci FC Žďas Žďár nad Sázavou přípravný zápas proti celku Líšně hrající první žákovskou ligu. 

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – SK LÍŠEŇ  7:2 (5:1)

Do zápasu vstoupili lépe aktivnější hosté. Domácí se ale postupně dostávali do hry a přebíráli iniciativu. V rozmezí 9. až 11. minuty se žďárští třikrát prosadili Holcem, Koutníkem, Stočkem a přenesli klid na své kopačky. V dalších patnácti minutách se hrálo nahoru dolů, když více šancí bylo ale na domácí straně. Na konci první poloviny zápasu se domácí konečně dočkali, když se dvakrát trefil Šikula a navýšil náskok na pětibrankový rozdíl. Snížit se nakonec podařilo i hostům, kteří využili rohový kop.

Druhá polovina zápasu začala lépe pro hosty, kteří začali domácí přehrávat, ale v koncovce byli brňané neškodní. A tak to byli opět domácí, kteří dvěma góly Holcem zvýšili na 7:1. Líšeň ještě v předposlední minutě korigovala na rozdíl pěti branek. Pak již rozhodčí ukončil velmi kvalitní zápas. 

Hodnocení trenéra:

V první polovině jsme zahráli výborně, když jsme soupeře zaskočili náročným presinkem a on nám svými chybami umožnil skórovat. Ve druhé části se již projevilo náročné čtyřdenní soustředění, ze kterého jsme se ve středu vrátili. V závěru zápasu jsme již jak se říká šlapali vodu. Utkání proti osmému celku žákovské ligy mělo velice dobrou úroveň a kluky musíme za výborný výkon pochválit.

Branky:  Holec 3, Šikula 2, Stoček, Koutník.

Sestava: Mach – Čejka, Souček, Vavřínek, Seknička, Stoček, Holec, Šikula, Prokůpek, Koutník.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL