Mladší žáci udolali Chotěboř v závěru zápasu! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci udolali Chotěboř v závěru zápasu!

Zvětšit

Mladší žáci U13 dlouho nemohli překonat obranný val Chotěboře. Nakonec se v závěru zápasu gólově prosadili a zůstali tak po výhře o čtyři branky na vedoucí příčce tabulky.

 FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – FC CHOTĚBOŘ 4:0 (1:0) 

Za velkého tepla jsme začali útočně, ale naráželi jsme na fyzicky dobře připraveného soupeře. Ve 12. minutě jsme po pěkné kombinaci na hranici vápna vstřelili Pelikánem vedoucí gól. Do poločasu nám ovšem Chotěboř zle zatápěla, když šli hosté dokonce sami na brankáře Macha, ale ten výborně zasáhl.

Ve druhé půli jsme se zvedli a soupeř se již jen uchýlil k bránění a na naši polovinu se už skoro nedostával. Bohužel naše koncovka byla v tomto zápase žalostná a vysvobození přišlo po dvou střelách Sekničky. To už soupeř rezignoval a my ještě přidali poslední branku, když se k dorážce dostal Holec.

Hodnocení trenéra:

Dnes zahrál soupeř velice dobře v prvním poločase, kdy se nám nečekaně vyrovnal v důrazu a nasazení. Ve druhém poločase jsme již soupeře jasně přehráli, když ten již neměl dostatek sil něco vymyslet směrem dopředu a jen bránil.

Branky:  47. a 49. Seknička, 12. Pelikán, 54. Holec.

Sestava: Mach – Čejka, Souček, Holec, Hlaváč, Šikula, Pelikán, Seknička, Stoček, Polívka, Vaněk.

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL