Mladší žáci si otevřeli s Chotěboří a Starou Říší střelnici! - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci si otevřeli s Chotěboří a Starou Říší střelnici!

V sobotu 26. května jsme za velkého vedra nastoupili k zápasu krajského přeboru v Chotěboři. Po výborném výkonu všech hráčů jsme domácím uštědřili nevídaný debakl. Stejný kousek se pak povedl našemu Béčku v krajské soutěži, které stejným rozdílem porazilo Starou Říši.

FC CHOTĚBOŘ – FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S.  0:14 (0:4)

Hodnocení trenéra:

První poločas se soupeř nějakým způsobem stíhal bránit našemu soustavnému tlaku. Navíc domácí brankář chytil asi pět jistých gólů. Po přestávce již bylo na hřišti jen jedno mužstvo a domácí, kteří fyzicky odpadli, dostávali jednu branku za druhou. V tréninkovém tempu a po exhibičním výkonu jsme si dokráčeli pro vysoké vítězství.

Branky:  Stoček 5, Čejka 3, Pelikán 3, Seknička, Holec, Souček.

Sestava: Mach – Čejka, Vaněk, Hlaváč, Šikula, Pelikán, Holec, Seknička, Souček, Koutník, Stoček.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. B –  FSC STARÁ ŘÍŠE 14:0 (8:0)

Proti poslednímu celku tabulky jsme měli výborný nástup a v 13. minutě vedli 6:0. Další průběh utkání jsme kontrolovali a vyhráli jsme dvouciferným výsledkem.

Branky:  Koutník 5, Bártek 3, Prokůpek 2, Stoček 2, Holec, Šikl.

Sestava: Krčál Mach, Čejka, Holec, Souček, Koutník, Stoček, Šikl, Vavřínek, Prokůpek, Bártek.