Mladší žáci si otevřeli proti Svitavám střelnici - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci si otevřeli proti Svitavám střelnici

První přípravný zápas na domácí umělé trávě absolvovali v sobotu 3. února mladší žáci FC Žďár a po výborném výkonu převálcovali tým Svitav.

FC ŽĎÁR N. S. – TJ SVITAVY   19:0 (6:0)

Od začátku zápasu bylo vidět, kdo bude pánem na hřišti. Měli jsme více ze hry a po brance v 5. minutě vedli. Soupeř většinou jen bránil a podnikal brejkové akce. V 15. minutě přišla druhá branka a během dalších sedmi minut jsme navýšili skóre na pětibrankový rozdíl. Hosté měli jen jedinou větší šanci, kterou ale Vokoun chytil. Těsně před přestávkou Holec zkompletoval hattrick a na poločasovou přestávku se šlo za stavu – 6:0.

Druhý poločas jsme začali výborně a během tří minut přidali další dvě branky. Soupeř se již jen bránil a v jeho síti přibýval jeden gól za druhým. Konečné skóre zápasu se zastavilo až na výsledku 19:0. A to další šance skončily na tyčích a břevnu a nebo je vychytal svitavský brankář.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme podali vynikající výkon ve všech řadách. Dařila se nám kombinace a jasně jsme dominovali. Soupeř vydržel se silami jen v první půli. Po změně stran bylo na hřišti již jen jedno mužstvo. Pochvalu zasluhují za dnešní výborný výkon všichni kluci do jednoho.

Branky:  Stoček 4, Pelikán 4, Holec 4, Seknička 2, Prokůpek 2, Čejka, Vaněk, Koutník.

Sestava: Vokoun – Čejka, Koutník, Vaněk, Vavřínek, Hlaváč, Seknička, Pelikán, Stoček, Holec, Prokůpek.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit