Mladší žáci rozhodli proti Vysokému Mýtu v prvním poločase - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci rozhodli proti Vysokému Mýtu v prvním poločase

Druhý přípravný zápas na domácí umělé trávě absolvovali v sobotu 17. února mladší žáci FC Žďár a po výborném výkonu hlavně v prvním poločase porazili kvalitního soupeře z Vysokého Mýta, hrající českou žákovskou ligu.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – SK VYSOKÉ MÝTO  6:2 (4:0)

Začátek prvního poločasu patřil hostům, kteří v první pětiminutovce byli aktivnějším týmem. Od tohoto okamžiku  to již ale byli domácí, kteří zařadili druhý rychlostní stupeň a začali soupeře přehrávat. V 6. a 13. minutě zakončil své akce Šikula a vrátil na domácí kopačky klid a pohodu. V další fázi zápasu to byli znovu žďárští, kteří mohli navýšit skóre zápasu. Několikrát dobře rozehrané akce, ale skončili na hostujícím brankáři, jednou zachránilo hosty břevno. Konec první půle již tlak domácích vrcholil a dvěma brankami do šatny si domácí vytvořili po brankách Stočka a Holce čtyřbrankový náskok.

Druhý poločas začali opět lépe hosté a domácí se nemohli dlouhou dobu dostat do hry. Po necelé čtvrthodině začali však přebírat aktivitu opět domácí. Po pěkných akcích se trefili nejprve Stoček a poté Pelikán a skóre zápasu bylo 6:0. V závěru zápasu se nakonec dočkali zaslouženě i hosté, když nejprve korigovali po rozehraném rohovém kopu a posléze po individuální akci.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme zahráli proti hodně kvalitnímu soupeři výborně v prvním poločase. Druhý poločas jsme již tolik dominantní nebyli a zápas se hodně vyrovnal. Kluci dnes opět zasluhují pochvalu za výtečný výkon.

Branky:  Šikula 2, Stoček 2, Pelikán, Holec

Sestava: Vokoun – Čejka, Mach, Souček, Vavřínek, Hlaváč, Seknička, Pelikán, Stoček, Holec, Šikula.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit