Mladší žáci přehráli Poličku ve druhé půli - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci přehráli Poličku ve druhé půli

Za mrazivého dopoledne se v sobotu 24. února představila v přípravném zápase na žďárské umělé trávě Polička.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – SK POLIČKA  8:2 (2:2)

Začátek zápasu se nedařila kombinace ani jedné straně. Byli to ale domácí, kteří ve třetí minutě šli brankou Holce do vedení. Po čtvrthodině hry  přišlo po brance Stočka zvýšení náskoku na dvoubrankový rozdíl a vypadalo to opět na jednostrannou domácí záležitost. Byli to ovšem hosté, kteří dvěma brankami do šatny srovnali účet zápasu a určili poločasové skóre.

Do druhé půle žďárští vstoupili větší aktivitou a čtyřmi góly během dvanácti minut prakticky rozhodli o osudu zápasu. Poté opět hra upadla do průměru a bojovalo se spíše ve středu pole. Poslední dvě branky si schovali domácí do poslední pětiminutovky, kdy dvěma góly stanovili výsledné skóre na 8:2.

Hodnocení trenéra:

V první půli jsme hráli zakřiknutě a naše nátlaková a agresivní  hra, kterou jsme se prezentovali v minulých přípravných zápasech,  se nám moc nedařila. Po změně stran jsme se zlepšili jak herně, tak i v koncovce brankově.

Branky:   Holec 3, Stoček 2, Koutník 2, Pelikán.

Sestava: Vokoun –  Mach, Souček, Vavřínek, Suský, Pelikán, Stoček, Holec, Šikula, Koutník.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit