Mladší žáci již zahájili zimní přípravu! - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci již zahájili zimní přípravu!

Mladší žáci FC Žďár nad Sázavou měli po skončení podzimní části letošní sezony jen krátkou pauzu. Letošní zimní příprava určitě nebude jednotvárná.

V neděli 12. listopadu jsme v hale na Bouchalkách zahájili zimní přípravu. I letos budeme pracovat na komplexním rozvoji hráčů. Pokud nám počasí a přízeň správců stadionů dovolí, budeme co nejvíce využívat umělé trávy. Do letošní přípravy chceme zařadit několik novinek, tou největší je pak JUDO. Díky Ing. Pinterovi a jeho svěřencům v oddíle Judo Orel Žďár nad Sázavou, kteří se nám jednou týdně věnují. Moc jim za to děkujeme.

Další novinkou pro komplexní trénink je gymnastika, kterou chceme do tréninků také zařadit. Máme rozjednané trenéry i pro tuto část přípravy. Dále budeme využívat plavecká centra jak ve Žďáře nad Sázavou, tak i v Novém Městě na Moravě. Halové tréninky budou probíhat na Bouchalkách a tělocvičně 5. ZŠ. Trénovat budeme 3x týdně. V přípravě se zúčastníme deseti halových turnajů. Od února máme v plánu přípravná utkání na domácí umělé trávě, koncem února máme v plánu třídenní soustředění v Petrovicích.

O tomto prodlouženém víkendu se zúčastníme kvalitně obsazených turnajů (venku) v Chotěboři a ve Velkém Meziříčí.

Proč JUDO? http://tv.fotbal.cz/koucink-psychologie-pedagogika/metodicka-videa/judo-jako-doplnek-kolektivnich-sportu

Josef Chmelík, trenér FC Žďár nad Sázavou

 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL