Mladší žáci deklasovali Hlinsko - U13 + U12 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší žáci deklasovali Hlinsko

V sobotu 10. března sehráli na umělé trávě mladší žáci FC Žďas Žďár nad Sázavou přípravný zápas proti celku Hlinska.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N. S. – FC HLINSKO  8:1 (5:0)

Od začátku zápasu byli žďárští aktivnější a ve 4. minutě Holec a v 9. minutě Šikula využili tlak domácích a poslali je do dvougólového vedení. V dalším průběhu bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí, které v závěru první půle třemi brankami zužitkovalo jasnou územní převahu a šlo do vedení 5:0.

Druhou půli byli domácí nadále dominantní a nepouštěli svého soupeře skoro na svoji půlku. Postupně žďárští navýšili třemi góly skóre zápasu až na 8:0, když poslední branka domácích vstřelená z přímého kopu Čejkou, by orámovala i některé televizní ankety. Pak se ke slovu dostali také hosté a pět minut před koncem kosmeticky upravili výsledek na konečných 8:1.

Hodnocení trenéra:

Dnes jsme podali vynikající výkon. Hlavně v prvním poločase jsme soupeře přehráli ve všech směrech. Druhá půle přinesla z naší strany i hodně důrazu, s čímž měli hlinečtí hodně problémů. Navíc soupeř odpadal i fyzicky a my měli hru jasně pod kontrolou.

Branky:  Holec 3, Polívka 2, Šikula, Stoček, Čejka.

Sestava: Vokoun – Čejka, Souček, Vaněk, Hlaváč, Seknička, Stoček, Holec, Šikula, Polívka, Koutník.