Mladší přípravka bronzová ve Velké Bíteši! - U9 + U8 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší přípravka bronzová ve Velké Bíteši!

Zvětšit

V sobotu 25. srpna jsme měli šanci poprvé v nové sezóně změřit síly s ostatními krajskými týmy na turnaji ve Velké Bíteši.

Hned první zápas jsem se měli utkat s favority z Jihlavy. Naši borci ale do zápasu nastoupili beze strachu a byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Nakonec se ale projevily zkušenosti a sehranost hráčů z krajského města a zaslouženě vyhráli 4:1.

Byla to sice prohra hned na úvod turnaje, ale naše kluky to nijak nepoznamenalo. Právě naopak, hned druhý zápas nastoupili proti silnému domácímu mužstvu Velké Bíteše a dokázali ho porazit.

V dalším zápase jsme dokázali remízovat s druhým týmem Velké Bíteše. Poté přišel na řadu souboj s Velkým Meziříčím, kluci ho jasně ovládli a zvítězili 4:2. V posledním zápase základní skupiny jsme narazili na tým z Měřína, se kterým jsme se, nehledě na výsledek, měli setkat i v semifinále. Oba zápasy jsme sice prohráli, ale po semifinálovém boji jsme se mohli těšit na zápas o třetí místo.

V něm jsme se utkali s „A“ mužstvem Velké Bíteše a stejně jako v prvním zápase s tímto soupeřem jsme vyhráli a získali tak pohár a medaile za celkové 3. místo.

Kluky je třeba pochválit, neboť se ze sebe v každém zápase snažili dostat maximum. Byla znát veliká bojovnost a touha vyhrát, kterou dokázali přetavit v krásné 3. místo. Samostatnou trofej pro nejlepšího střelce turnaje si za 12 vstřelených branek odnesl Sebastian Sláma.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat fanouškům-rodičům, kteří svým hlasitým fanděním během celého turnaje, vytvořili absolutně nejlepší atmosféru pro náš tým.

Turnaj zhodnotil trenér Jiří Havlík

<< Zpět

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL