Mladší přípravka - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U9 zahájila Novoměstskou ligu

Na prvním trunaji Novoměstské ligy se mladým nadějím FC Žďas dařilo docela slušně.

Přečíst celý článek >>

U9 vítězně v Rousínově!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 19. února zúčastnila halového turnaje v Rousínově, na kterém zvítězila.

U8 přivezla z Heřmanova Městce bronz!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se v sobotu 18. února zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, na kterém obsadila 3. místo.

Triumf U9 na turnaji v Jihlavě!

Mladší přípravka FC Žďas U9 v neděli 12. února zvítězila na halovém turnaji v Jihlavě, když neztratila ani bod.

A v neděli výhra v Přibyslavi!

Den po třetím místě v Chrudimi přišel turnajový triumf naší přípravky U9 v Přibyslavi.

Z Chrudimi dovezla U9 bronz!

Mladší přípravka FC Žďas U9 vybojovala na halovém turnaji v Chrudimi krásné třetí místo.

U8 zvítězila na turnaji v Pardubicích!

Mladší přípravka FC Žďas si v neděli 22. ledna vyjela na halový turnaj do Pardubic, odkud si přivezla trofej pro celkového vítěze.

U9 byla ve Skutči stříbrná!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v sobotu 21. ledna zúčastnila halového turnaje ve Skutči, na kterém obsadila výborné druhé místo.

V Bystřice U9 zvítězila!

Druhá sestava mladší přípravky FC Žďas U9 v neděli 8. ledna odjela na turnaj do Bystřice nad Pernštejnem a vrátila se s triumfem!

U9 v Pardubicích bronzová!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 8. ledna zůčastnila halového turnaje v Pardubicích, kde obsadila pěkné 3. místo.

U9 druhá v Bystřici!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 18. prosince zúčastnila halového turnaje v Bystřici nad Pernštejnem, na němž obsadila pěkné 2. místo.

U9 zvítězila ve Vysokém Mýtu!

Mladší přípravka FC Žďas U9 si druhou prosincovou neděli zajela do Vysokého Mýta pro vítězství na halovém turnaji.

Prokůpek nejlepším střelcem turnaje!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se první prosincovou neděli zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, kde obsadila 4. místo.

U9 v Heřmanově Městci osmá

V sobotu 3. prosince se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci.

U8 v Pardubicích skončila pátá!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se v sobotu 26. listopadu zúčastnila halového turnaje v Pardubicích, na němž obsadila 5. místo.

Triumf U9 v Pardubicích!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 27. listopadu zúčastnila halového turnaje v Pardubicích, který se jí podařilo vyhrát.

Mladší přípravka na turnajích v Bystřici

O prodlouženém posledním říjnovém víkendu se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila dvou halových turnajův Bystřici nad Pernštejnem.

Mladší přípravka na turnaji v Mladé Boleslavi

Na závěr podzimní části sezony se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila turnaje v Mladé Boleslavi, kde obsadila vynikající 2. místo.

Mladší přípravka na závěr stoprocentní

Loučení s mistrovským podzimem vyšlo mladší přípravce FC Žďas na jedničku. Velkou Bíteš i Jihlavu jsme dvakrát zdolali.

Nadílka v krajském přeboru!

V 6. kole krajského přeboru mladší přípravka FC Žďas svým soupeřům pořádně nadělovala.

Starší články: <<  1 2 3 4 5  >>