Mladší přípravka - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší přípravka

U9 byla ve Skutči stříbrná!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v sobotu 21. ledna zúčastnila halového turnaje ve Skutči, na kterém obsadila výborné druhé místo.

Přečíst celý článek >>

V Bystřice U9 zvítězila!

Druhá sestava mladší přípravky FC Žďas U9 v neděli 8. ledna odjela na turnaj do Bystřice nad Pernštejnem a vrátila se s triumfem!

U9 v Pardubicích bronzová!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 8. ledna zůčastnila halového turnaje v Pardubicích, kde obsadila pěkné 3. místo.

U9 druhá v Bystřici!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 18. prosince zúčastnila halového turnaje v Bystřici nad Pernštejnem, na němž obsadila pěkné 2. místo.

U9 zvítězila ve Vysokém Mýtu!

Mladší přípravka FC Žďas U9 si druhou prosincovou neděli zajela do Vysokého Mýta pro vítězství na halovém turnaji.

Prokůpek nejlepším střelcem turnaje!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se první prosincovou neděli zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, kde obsadila 4. místo.

U9 v Heřmanově Městci osmá

V sobotu 3. prosince se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci.

U8 v Pardubicích skončila pátá!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se v sobotu 26. listopadu zúčastnila halového turnaje v Pardubicích, na němž obsadila 5. místo.

Triumf U9 v Pardubicích!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 27. listopadu zúčastnila halového turnaje v Pardubicích, který se jí podařilo vyhrát.

Mladší přípravka na turnajích v Bystřici

O prodlouženém posledním říjnovém víkendu se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila dvou halových turnajův Bystřici nad Pernštejnem.

Mladší přípravka na turnaji v Mladé Boleslavi

Na závěr podzimní části sezony se mladší přípravka FC Žďas zúčastnila turnaje v Mladé Boleslavi, kde obsadila vynikající 2. místo.

Mladší přípravka na závěr stoprocentní

Loučení s mistrovským podzimem vyšlo mladší přípravce FC Žďas na jedničku. Velkou Bíteš i Jihlavu jsme dvakrát zdolali.

Nadílka v krajském přeboru!

V 6. kole krajského přeboru mladší přípravka FC Žďas svým soupeřům pořádně nadělovala.

Poloviční úspěšnost v 5. kole

S proměnlivými výsledky absolovovala 5. kolo mladší přípravka FC Žďas U9.

Dakší dvě výhry!

Mladší přípravka FC Žďas si poradila s dalšími soupeři v okresním přeboru.

U9 proti Velkému Meziříčí a Chotěboři

V dalším kole krajského přeboru mladších přípravek se U9 FC Žďas dařilo se střídavými výsledky.

Dvojí derby jsme zvládli!

V dalším kole krajského přeboru změřila mladší přípravka FC Žďas U9 své síly s regionákními rivaly z Velkého Meziříčí a Bystřice nad Pernštejnem.

Mladší přípravka v derby vítězně

Další kolo krajského a okresního přeboru o víkendu odehrála družstva mladší přípravky FC Žďas.

U8 v Ondrášovce končí!

Mladší přípravce FC Žďas U8 se nepodařilo postoupit na turnaji v Solnici do dalšího kola Ondrášovky.

U9 v Ondrášovce postupuje do dalšího kola!

Mladší přípravka FC Žďas U9 si 2. místem na turnaji v Brně zajistila postup do dalšího kola Ondrášovka cup.

Starší články: <<  1 2 3 4 5  >>

ZDAR, a.s.ZvětšitUMBRO CZECH REPUBLICGremis, s.r.o.Králi.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouAKAB s.r.o.Zvětšit