Mladší přípravka - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší přípravka

Mladší přípravka rozdávala gólové nakládačky!

Pořádnou brankovou střelnici si o posledním květnovém víkendu otevřela mladší přípravka FC Žďas.

Přečíst celý článek >>

Z E.ON Junior cupu přivezla U10 čtvrté místo

Turnaj E.ON Junior cup v Litovli benjamínkům FC Žďas vyšel, smolně skončili jen těsně pod medailovým umístěním.

U9 v okresním přeboru soupeře nešetřila

Ve 12. kole okresního přeboru Žďárska si mladší přípravka FC Žďas U9 své dva protivníky doslova vychutnala.

U9 Dolní Heřmanice nešetřila!

V dalším kole okresního přeboru Žďárska nadělila mladší přípravka FC Žďas třináct gólů Dolním Heřmanicím.

U9 ovládla Schaeffler cup!

Výjezd na Slovensko se vydařil. Mladší přípravka FC Žďas si vedla na turnaji ve Skalici na výtečnou.

U9 jasně zdolala Chotěboř

V dalším kole krajského a okresního přeboru hrála mladší přípravka FC Žďas se střídavými výsledky.

Mladší přípravka takřka stoprocentní!

V dalším kole krajského přeboru se mladší přípravka FC Žďas U9 představila ve Velké Bíteši.

U9 byla doma stoprocentně úspěšná!

V 10. kole krajského přeboru se mladší přípravka FC Žďas U9 představila na domácí půdě a vedla si skvěle. Bystřici i Jihlavu dvakrát s přehledem vyřídila.

Mladší přípravka zahájila jarní boje

Také nejmladší kategorie hráčů a hráček FC Žďas Žďár má za sebou jarní premiéru.

U9 vyhrála Novoměstskou ligu!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 5. března zúčastnila třetího kola Novoměstské ligy, na němž obsadila celkové 1. místo.

U9 bronzová v Heřmanově Městci!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v sobotu 11. března zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, kde skončila třetí.

U9 skončila v Novém Městě druhá!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se první březnový víkend zúčastnila druhého turnaje podniku Novoměstské ligy.

U9 skončila v Bystřici druhá!

V sobotu 25. února se mladší přípravka FC Žďas U9 zúčastnila halového turnaje v Bystřici nad Pernštejnem.

U9 zahájila Novoměstskou ligu

Na prvním trunaji Novoměstské ligy se mladým nadějím FC Žďas dařilo docela slušně.

U9 vítězně v Rousínově!

Mladší přípravka FC Žďas U9 se v neděli 19. února zúčastnila halového turnaje v Rousínově, na kterém zvítězila.

U8 přivezla z Heřmanova Městce bronz!

Mladší přípravka FC Žďas U8 se v sobotu 18. února zúčastnila halového turnaje v Heřmanově Městci, na kterém obsadila 3. místo.

Triumf U9 na turnaji v Jihlavě!

Mladší přípravka FC Žďas U9 v neděli 12. února zvítězila na halovém turnaji v Jihlavě, když neztratila ani bod.

A v neděli výhra v Přibyslavi!

Den po třetím místě v Chrudimi přišel turnajový triumf naší přípravky U9 v Přibyslavi.

Z Chrudimi dovezla U9 bronz!

Mladší přípravka FC Žďas U9 vybojovala na halovém turnaji v Chrudimi krásné třetí místo.

U8 zvítězila na turnaji v Pardubicích!

Mladší přípravka FC Žďas si v neděli 22. ledna vyjela na halový turnaj do Pardubic, odkud si přivezla trofej pro celkového vítěze.

Starší články: 1 2 3 4 5  >>