Mladší dorost zatím nebodoval!

Utkání s FŠ Třebíč

Přinášíme ohlédnutí za letní přípravou a za úvodními třemi zápasy divize mlašího dorostu.

V dorostenecké divizi mladšího dorostu jsou odehraná tři kola a zatím čekáme na bodový zisk.

Po letní přípravě, která byla silně narušena  odjezdy, dovolenou a tábory  hráčů během července a srpna, jsme se téměř kompletně sešli až na druhý mistrovský zápas 26.8. Druhým faktorem je početná obměna kádru, ve kterém jsou 4 hráči ročníku 2002 a  11 hráčů ročník 2003, který hrál krajský přebor žáků. Během přípravných zápasů a prvních dvou mistrovských zápasů nám vypomáhali starší žáci ročníku 2004. V přípravě jsme podlehli Nové Vsi / jednotná kategorie/  3 : 4, ve Svitavách hráli 2 : 2,  s Vrchovinou / jednotná kategorie/ prohráli 0 : 4 a v Uničově  3 : 4. Střelci v přípravě : Zlesák 2, Dvořák 2, Gregar, Krejčí, Bureš, vlastní.

Mistrovské zápasy :

FC ŽĎAS  : FŠ Třebíč  1 : 4      / 1 : 4 /

Hosté šli rychle do tříbrankového vedení a herně převyšovali naše hráče, za které musel nastoupit dva žáci. Ve druhém poločase se podařilo eliminovat nátlakovou hru hostí, za které hrají  hráči, jež prošli ligovými žákovskými soutěžemi.

Branka :  31. Přibyl

Tatran Kohoutovice : FC ŽĎAS   4  : 3   / 2 : 0 /

První poločas vyrovnaný, bohužel jsme si prakticky dali dva vlastní góly. Ve druhé půli jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a během  pěti minut vyrovnali. Zase jsme měli malý herní výpadek a inkasovali dvě branky, z toho jednu vlastní. Jinak celý poločas jsme dobývali branku Kohoutovic, podařilo se snížit a další tři tutové šance jsme promarnili. Za výkon ve druhém poločase si hráči zaslouží pochvalu až na tu produktivitu.

Branky : 42. Havlíček, 45. Přibyl, 66. Krejčí

FK Pelhřimov : FC ŽĎAS   1 : 0 / 1 : 0 /

Ve středečním vloženém kole  jsme doufali v bodový zisk. U něho zůstalo jen v prvním poločase, kdy jsme dokázali opět střeleckou nemohoucnost, neboť alespoň 1 až 3 z pěti vyložených šancí měla skončit v brance. Nestalo se a domácí v závěru poločase z rychlého brejku skórovali. Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný, zaostávali jsme za domá cím týmem v důrazu, pohybu s míčem a nepřesností.Věřím, že výkon z druhého poločasu byl pouze náhlou indispozicí mužstva, které již bylo skoro kompletní, ale stále se sehrává.

Sestava : Balcar - Gregar,/ 50 Otava/ Krejčí, Osmík, Hobza - Bureš,/ 55 Ptáček/ Novotný, Dvořák, Přibyl / 41 Koutník/ - Zlesák, Havlíček

V sobotu 1. 9. přivítáme mužstvo MSK Břeclav.