FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost si připsal dvě vysoké porážky !

Zvětšit

Mladší dorostenci U17 měli v tomto týdnu napilno. Po vloženém čtvrtečním kole v Brně Líšni, je čekala v neděli na Bouchalkách Vysočina Jihlava.

SK Líšeň Brno : FC ŽĎAS      8 :  0   / 0 : 0 /

Po nedělním vítězství v Brně Kohoutovicích následoval čtvrteční zápas v Líšni. Po vyrovnaném poločase, kdy každá strana měla po jedné vyložené šanci se ve druhé půlce udály věci a skóre, které trenéři nepamatují. Za dvacet minut jsme si prakticky dali čtyři branky sami a celá herní koncepce se rozpadla. Výsledkem byly ještě další čtyři branky, z nichž u dvou jsme opět asistovali v roli dárců vyložených šancí.

Zápas lze zhodnotit - prostě rychle zapomenout.

Balcar - Kocour, Klement, / 77 Pelikán/,Klouda, Hobza - Titauer, Mrkvička, Fousek, Přibyl / 41 Gregar/ - Viliš / 60 Osmík/, Zlesák

 

FC ŽĎAS : Vysočina Jihlava B   0 :  6    / 0 : 3 /

Zápas s vedoucím mužstvem tabulky po čtvrtečním debaklu přinesl komplikace se sestavou, absenci šesti hráčů pomohli vyřešit hráči z žáků, a tak se na hřišti ve žďárském dresu představilo celkem pět hráčů věkem ještě žáci. Jihlava měla po celý zápas hru ve své moci a bylo otázkou, kdy  překoná nadšeně bojující domácí tým. Ve 12 min. se to podařilo nejlepšímu hráči Jihlavy Savimu, což zopakoval v zápase ještě třikrát. Škoda, že ve druhé půlce jsme zbytečně nabídli soupeři dvakrát lehce skórovat a sami neproměnili Titauerem tutovku. 

Balcar - Kocour, Klouda, Krejčí, Mrkvička - Titauer, Novotný / 50 Bureš/, Fousek, Viliš, Přibyl - Pohanka / 55 Osmík/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL