Mladší dorost prohrál v Jihlavě!

Mladší dorost U17 se představil v dorostenecké divizi v Jihlavě, kde podlehl místní Vysočině. Zápas se rozhodl po změně stran, kdy jsme třikrát inkasovali.

FC Vysočina Jihlava   B   : FC ŽĎAS     4  :  0    / 1 : 0 /

Proti druhému celku tabulky jsme nastoupili bez tří hráčů ze standartní sestavy, což i vzhledem ke kvalitě soupeře nás předurčilo pro větší defenzívní činnost. Ta se nám dařila takřka celý poločas, soupeře jsme nepustili do žádné gólové šance a brejky se snažili ohrozit jihlavskou branku, ale k vážnějšímu ohrožení jsme se nedostali. Ve 39 minutě jsme podcenili akci u levého rohového praporku a prudký střílený centr domácí dotlačili do branky.

Druhá půle probíhala jako ta první , domácí se marně snažili překonat naši obrannou hráz, my jsme měli dvě situace, které mohly po střele Zlesáka  a hlavičce Krečmana skončit brankou. První opravdovou brankovou šanci domácí vyprodukovali v 59 minutě, ale Balcar skvěle podržel. Minutu nato ovšem neudržel míč po přízemní střele a domácí hráč dorazil do branky. Další branku jsme dostali po rohovém kopu a na 4 : 0 domácí uzavřeli z velmi přísné penalty, kdy po oboustranném kontaktu s Gregarem  domácí hráč upadl. Celkově lze říct, že jsme podali solidní kolektivní výkon s dobrou defenzívní činností.

Sestava : Balcar - Gregar, Novotný, Krejčí,Otava - Havlíček, Krečman, Bureš,  Přibyl /65 Sochor/, Lhoták /41 Srnský/ - Zlesák

V sobotu nás doma čeká velmi dobrý celek Líšně.