FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost přivezl bod z Třebíče!

Zvětšit

Mladší dorost U17 sehrál v pátek 4. května divizní zápas na půdě Třebíče. Po velmi dobrém výkonu jsme si přivezli jeden bod a udrželi jedenáctou příčku tabulky.

HFK  Třebíč  : FC ŽĎAS  2  :  2   /  1 :  1 /

Vyrovnaný poločas přinesl dva sólové nájezdy  z obou stran, kdy po jednom oba brankaři zlikvidovali, ale při druhém kapitulovali. Za domácí byl úspěšný v 18. minutě  Bence a v 35. minutě srovnal Dvořák po ukázkovém uvolnění Mrkvičky.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí, kdy po kiksu obrany ve 45. minutě proměnil sólový únik Přikryl. Po obdržené brance jsme začali lépe kombinovat a zatlačili domácí na jejich půli a přišlo vyrovnání Zlesáka ve 48. minutě po uvolnění od Krejčího. Dalším útočným akcím chybělo jenom přesnější zakončení. Největší nebezpečí hrozilo z kopaček Zlesáka. Ten byl nakonec v 80. minutě sražen v poutovém území, ale bez odezvy ze strany rozhodčího. 

Sestava : Balcar- Kocour, Klement, Pelikán, Hobza - Přibyl / 41. Krejčí/, Mrkvička, Fousek, Dvořák - Zlesák, Viliš /75. Pohanka/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL