Mladší dorost otočil zápas ve druhém poločase!

Mladší dorost U17 si v dorostenecké divizi vybral slabší začátek utkání, ale ve druhé půli během pěti minut otočil zápas ze stavu 0:2 na konečných 3:2!

FC ŽĎAS  :  Tatran Kohoutovice Brno     3 : 2    / 0 : 1 /

Zápas s týmem, který je ve středu tabulky jsme začali proti větru, se kterým jsme se celý poločas nevypořádali, na vině byl i ovšem špatný pohyb a řada našich  individuálních chyb. Soupeři stačil důraz a snaha dosáhnout branky. Což se mu po dvojité chybě obrany podařilo a do kabin šli s jednogólovým vedením.

Po důraznější poločasové debatě v kabině a s větrem v zádech jsme se zlepšili po všech stránkách. Důrazu přidalo i posunutí Krejčího do útoku. Hosté druhý poločas ohrožovali naši branku jen ojediněle a po jednom zásahu Gregara v pokutovém území zvýšili z penalty na 2:0. O tři minuty později Krejčí po uvolnění Zlesákem snížil a další dvě minuty nato Zlesák tvrdou ranou vyrovnal. Pak si vybral slabší chvilku hostující brankář, když mu propadla střela Přibyla. Přibyl mohl výsledek pojistit, ale jeho dva samostatné nájezdy vychytal brankař. Když se to nepodařilo ani Havlíčkovi a Krejčímu a v poslední minutě Lhotákovi, odcházeli jsme se zaslouženým vítězstvím hlavně za druhý poločas. Je nutné vyzdvihnout mentální a morální vlastnosti hráčů ve druhém poločase, kdy šli za vítězstvím.

Sestava : Balcar - Gregar /56 Koutník/, Osmík, Krejčí, Otava - Bureš, Dvořák, Novotný, Havlíček /65 Lhoták/ - Zlesák, Přibyl