Mladší dorost opět bez bodu a vstřelené branky!

Ve sváteční neděli 28. října se náš mladší dorost utkal v dalším divizním utkání v derby zápase s Havl. Brodem.

FC ŽĎAS   :  FC  Havl. Brod   0 : 4   / 0 : 2 /

Zápas pro nás nezačal dobře po 12. minutách bylo skóre 0 : 2, když si  náhradní brankář Havlíček, jinak hráč z pole, za zraněného Balcara ještě nesáhl na míč. Po 20. minutách tlak hostů opadl a my vyrovnali hru, ale bez vážného ohrožení branky Brodu. Druhou půli, po přeskupení řad, jsme začali iniciativně a Zlesák ve 45. min. přestřelil branku ze tří metrů a Krejčí o pár minut později nepřehodil brankaře a tím šance k vyrovnání skončili. Ke slovu se dostali hosté, nejprve střelou z 20 metrů překonali Havlíčka a v závěru propadl centr mezi stopery a podivnou tečí hostů skončil míč za vyběhnutým brankařem domácích. Hosté byli fotbalovější, ale hlavně přesní v přihrávkách  a neztráceli zbytečně jisté míče. Toť hlavní rozdíl ve hře obou mužstev.

Sestava : Havlíček - Gregar, Osmík, Novotný, Hobza / 59. Srnský/ - Bureš, Otava - Krejčí, Dvořák, Koutník - Zlesák /61. Bula /