FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost obral favorita o tři body!

Zvětšit

V neděli 15. září nastoupila v domácím prostředí naše dorostenecká U17 proti Spartě Brno. Ta po výborném výkonu uštědřila brňanům první prohru v soutěži.

FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. - SPARTA BRNO  3:0(2:0)

Utkání s dosud bezchybnou Spartou Brno nám vyšlo na jedničku. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme zaskočili. Náš pohyb bez míče, nasazení v osobních soubojích a dobrá kombinace přinesla hned v úvodu 2 velké brankové příležitosti, které jsme trestuhodně nevyužili a málem nás to mrzelo. Hoste si ve 20. minutě vypracovali samostatný unik na našeho brankáře, a přestože pomezní signalizoval ofsajd, píštalka zůstala němá a Ondra Balcar nás podržel. Pak již přišla naše chvíle a ve 27. minutě Srnský a v 29. minutě Havlíček šance využili. Bylo z toho poločasové vedení 2:0.

Po zkušenosti z Kyjova jsme na hráče o poločase apelovali, nic nepodcenit a i na dále aktivně přistupovat k soupeři a nenechat ho kombinovat středem pole. To se nám po většinu druhého poločasu dařilo a soupeř si dokázal vypracovat jednu polo šanci, jinak jeho snahu o kombinaci okamžitě narušovala naše pohyblivost a nasazení. A když v 62. minutě Srnský vybojoval pokutový kop, který Bureš proměnil, bylo na hřišti již jen jedno družstvo. Škoda, že se nám jen nepodařilo využít několik dalších jasných brankových příležitostí.

 
Za dnešní výkon chválíme celý tým, ač výsledek se může zdát překvapivý, je zcela zasloužený a věříme, že pokud nadále budeme takto pracovat pro týmový úspěch, další výsledky se dostaví.

Fotky z utkání zde: https://www.instagram.com/p/B2buf0QolOI/

                                 https://www.instagram.com/p/B2bzr4NIrdi/

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 FC CHOTĚBOŘ

 Sobota  | 14.3.2020

14.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL