FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Mladší dorost deklasoval Humpolec!

Zvětšit

Mladší dorost U17 se v sobotu 21. dubna utkal v dalším kole dorostenecké divize s Humpolcem. Po jednoznačném vítězství jsme se posunuli na jedenáctou příčku tabulky.

FC ŽĎAS   :  AFC Humpolec   5 : 0    /1 : 0 /

První poločas určitě hladkému vítězství nenapovídal. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Čekalo se kdo střelí úvodní branku. Domácí Dvořák a Viliš ztroskotali na hostujícím brankáři a stejně se vyznamenal Balcar, kdy kryl samostatný nájezd hostů. Ve 40. minutě Srnský prostrčil míč Fouskovi a ten byl zezadu v pokut. území sražen. Penaltu proměnil Srnský ve vedoucí branku.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první, ale po deseti minutách začala být zřejmá lepší kondice domácích a v úmorném vedru hosty doslova utavili. Začali přicházet šance, ve 49. minutě Srnský poslal do úniku Viliše a stav byl 2 : 0. V 54. minutě nestačili hosté odvrátit rychlý protiútok Žďáru a Mrkvička střelou zvýšil vedení. V 74. minutě si Viliš zopakoval průnik obranou hostí a dal svoji druhou branku v zápase. Rezignovaní hosté inkasovali pátou branku po závaru před brankou, nejlépe se v něm orientoval v 80. minutě  Pelikán a prostřelil hradbu těl. Několik velmi dobrých situací domácí ve druhém poločase nevyužili, ale přesto konečný výsledek je pro hosty dost krutý.

Sestava : Balcar - Kocour, Klement, Pelikán, Hobza - Krejčí /41 Titauer/, Srnský /50 Mrkvička/ Fousek /70 Šenkýř/ Dvořák / 41 Přibyl/ - Viliš, Zlesák

Příští mistrovský zápas budou moci fotbalový příznivci navštívit v sobotu 28. dubna, kdy bude od 12.15 hodin soupeřem starších dorostenců třetí tým tabulky Blansko. 

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL