Mladší dorost deklasoval Humpolec!

Mladší dorost U17 se v sobotu 21. dubna utkal v dalším kole dorostenecké divize s Humpolcem. Po jednoznačném vítězství jsme se posunuli na jedenáctou příčku tabulky.

FC ŽĎAS   :  AFC Humpolec   5 : 0    /1 : 0 /

První poločas určitě hladkému vítězství nenapovídal. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Čekalo se kdo střelí úvodní branku. Domácí Dvořák a Viliš ztroskotali na hostujícím brankáři a stejně se vyznamenal Balcar, kdy kryl samostatný nájezd hostů. Ve 40. minutě Srnský prostrčil míč Fouskovi a ten byl zezadu v pokut. území sražen. Penaltu proměnil Srnský ve vedoucí branku.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první, ale po deseti minutách začala být zřejmá lepší kondice domácích a v úmorném vedru hosty doslova utavili. Začali přicházet šance, ve 49. minutě Srnský poslal do úniku Viliše a stav byl 2 : 0. V 54. minutě nestačili hosté odvrátit rychlý protiútok Žďáru a Mrkvička střelou zvýšil vedení. V 74. minutě si Viliš zopakoval průnik obranou hostí a dal svoji druhou branku v zápase. Rezignovaní hosté inkasovali pátou branku po závaru před brankou, nejlépe se v něm orientoval v 80. minutě  Pelikán a prostřelil hradbu těl. Několik velmi dobrých situací domácí ve druhém poločase nevyužili, ale přesto konečný výsledek je pro hosty dost krutý.

Sestava : Balcar - Kocour, Klement, Pelikán, Hobza - Krejčí /41 Titauer/, Srnský /50 Mrkvička/ Fousek /70 Šenkýř/ Dvořák / 41 Přibyl/ - Viliš, Zlesák

Příští mistrovský zápas budou moci fotbalový příznivci navštívit v sobotu 28. dubna, kdy bude od 12.15 hodin soupeřem starších dorostenců třetí tým tabulky Blansko.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit