Medailové žně mladších žáků - Mladší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Medailové žně mladších žáků

Nové Veselí - 3. místo!

Tří turnajů se o posledním listopadovém víkendu zúčastnili mladší žáci FC Žďár nad Sázavou a z každého z nich se vrátili s umístěním mezi třemi nejlepšími celky.

Mladší žáci FC Žďár absolvovali o víkendu 25. a 26. listopadu sérii tří halových turnajů, ve kterých, rozděleni do tří skupin, dosáhli vždy na medailové umístění.

25. listopadu - Dolní Cerekev

Nejprve se v sobotu představila v Dolní Cerekvi kombinovaná skupina hráčů, která nastupuje většinou za rezervu. Ve vyrovnaném turnaji jsme dosáhli mezi sedmi týmy na pomyslnou bronzovou příčku.

Výsledky FC Žďár U12/U13:

FC Žďár st. žáci U13 1:0
Slavoj Třešť 3:0
FŠ Třebíč 1:3
FC Chotěboř 2:1
Měřín 0:1
Svratka Brno 0:11

Branky: Suský 3, Bártek 2, Čejka, Vokoun.
Sestava: Krčál – Čejka, Souček, Prokůpek, Kučera, Suský, Bártek, Vokoun.

Hodnocení trenéra: S turnajem můžeme být spokojeni, tedy až na výpadek v závěrečném utkání se Svratkou Brno. Zde nám již po rychle inkasovaných brankách došly síly. Ostatních pět zápasů jsme ale odehráli ve vysokém tempu a nasazení. Kluci dnes všechny přítomné mile překvapili, za což byli po zásluze pochváleni.

 

26. listopadu - Nové Veselí

Druhý turnaj v pořadí pořádala v Novém Veselí SFK Vrchovina a zde odehrála své zápasy naše U13. Ve vyrovnaném turnaji jsme v základní skupině jako jediní porazili Vysočinu Jihlava. V rozhodujícím zápase, ve kterém nám stačila i remíza k postupu do finále, jsme však prohráli s Havlíčkovým Brodem. V utkání o bronz jsme pak porazili Tišnov, když jsme po výborném nástupu vedli 4:0 a soupeř pak jen na konci zápasu korigoval výsledek.

Výsledky FC Žďár U13:

V. Meziříčí 3:1
Tišnov 2:2

SFK Vrchovina 0:1
Vysočina Jihlava 1:0
H. Brod 0:2

O 3. místo
FC Žďár – Tišnov 4:2

Branky: Pelikán 2, Hlaváč 2, Souček 2, Mach 2, Vaněk, Šikula.
Sestava: Krčál – Hlaváč, Vaněk, Vavřínek, Pelikán, Souček, Šikula, Mach.

Hodnocení trenéra: Ve vyrovnaném turnaji jsme byli ve výborné konkurenci kousek od finálové účasti. Všechny zápasy probíhaly ve vysokém tempu a nasazení a někdy i na hranicí tvrdosti. Nakonec třetí místo je pro kluky super výsledek.

 

26. listopadu - Heřmanův Městec

Na posledním třetím turnaji se představila v Heřmanově Městci naše U12. Ta projela turnajem jako nůž máslem a jen ve finále měla menší problémy. Dramatický závěr prodloužení rozhodl zlatým gólem v prodloužení David Polívka a tak vítězná trofej míří zaslouženě do Žďáru.

Výsledky FC Žďár U12:

Skupina A:
Nový Hradec Králové 6:0
Jaroměř 4:0
Nové Město nad Metují 4:2
Sparta Brno 1:0

Semifinále:
MFK Chrudim 3:0

Finále:
Jaroměř 3:2 po prodloužení

Branky: Holec 6, Seknička 5, Polívka 4, Čejka 4, Tůna, Prokůpek.
Sestava: Vokoun – Koutník, Čejka, Tůna, Seknička, Holec, Polívka, Prokůpek.

Hodnocení trenéra: Na turnaji jsme jasně dominovali a zaslouženě zvítězili. Menší komplikace jsme si přivodili jen ve finálovém zápase, ale v prodloužení jsme měli větší touhu po vítězství. S tímto víkendem můžeme být jednoznačně spokojeni. Do hry se dostalo kromě tří nemocných hráčů na třech turnajích všech ostatních devatenáct hráčů. Halové turnaje bereme jako zpestření zimní přípravy, prioritou pro nás zůstává příprava na utkání na velkém hřišti.

Heřmanův Městec - 1. místo!

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC PBS Velká Bíteš

 Středa | 2.5.2018

17.00

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL