4. kolo | 27. 8. 2023 |
MSD-D
TJ Sokol Lanžhot
0:2

Utkání se hrálo do 30. minuty bez šance a ve středu pole. Ale právě z první šance domácí obrana nezachytila náběh Totka, který míč za obranu napálil z voleje za bezmocného Jíchu - 0:1.Druhá příležitost pro hosty přišla v poslední minutě první půle, kdy zprava střílený centr na malé vápno pohodlně uklidil do prázdné branky Krč - 0.2.

Druhý poločas se domácí pokoušeli o snížení stavu, ale v 57. minutě našel centr z levé strany hlavu Švomy, který ale trefil jen připravený koš brankáře Ondráška.V 64. minutě se hosté dostali ve vápně ke střele, ale Jícha výborně vyrazil míč do bezpečí. Domácí se ještě dostali v 88. minutě před brankou hostí do závaru, ale obrana Lanžhotu byla v zápase stoprocentní. Po 11. měsících tak skončila naše domácí neporazitelnost, která čítala 9 vítězství a jednu remízu.