FK Maraton Pelhřimov
FC Žďas Žďár nad Sázavou
3:0

Komentář

Utkání se hrálo za úmorného vedra a mnoho příležitostí ke skórování nepřineslo. První šanci si vytvořili domácí po rohovém kopu ve 22. minutě, ale skóre se neměnilo. To se změnilo v 34. minutě, kdy domácí hráč po centru z levé strany našel na malém vápně Niederleho, který otevřel účet zápasu - 1:0.Totožná akce následovala v 39. minutě a Mazač opět z bezprostřední blízkosti určil poločasové skóre na 2:0.

Ve druhém poločase se do první šance dostali v 59. minutě domácí, kdy rychlý protiútok zakončil do odkryté branky svým druhým golem v zápase Mazač - 3:0. Hosté se dostali do své šance v 70. minutě, ale Henzlova střela šla doprostřed branky. Zbytek zápasu se za pokračujícího tepla jen dohrával. V příštím zápase hostíme v neděli 27. srpna od 16.30 hodin vedoucí celek tabulky Lanžhot.